Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tipikus jó fiú vagyok, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tipikus jó fiú vagyok, de nem tudom, hogy ez az oka vagy inkább az, hogy nem vagyok helyes srác véleményem szerint, annak, hogy sosem volt még barátnőm vagy egyéb oka van?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szent, de azért vagyok mégis inkább jó fiú, mert valamiért nem szeretnék megbántani más embereket. Tudom, hogy a lányok a konfliktust csináló, laza, vagány srácokra buknak, akik a tanároknak is simán visszapofáznak vagy kigúnyolják a lányokat, fiúkat, esetleg még verekednek is, de én sajnos inkább úriember típus vagyok és csendes, visszahúzódó is egyben. Valahogy jobban megfognak egy lányban is az érzelmi dolgok. Például nem egyszer láttam síró lányt és olyankor szívesen megvígasztalom, jól esik törődni olyankor különösen egy lánnyal, ha bajban van és elgyengül érzelmileg. Talán azért is lettem ilyen, mert nem épp álom gyerekkorom volt apám miatt, de lehet egyébként is ilyen érzékenyebb jellem vagyok. De épp ezért is nehéz olyan lányt találnom, aki megfogan jellemre, talán már túlzottan is a gyengédséget keresem, ami a mai lányokból mintha kezdene eltűnni. Egyre több a durván beszólogató, csúnyán beszélő, másokat kigúnyoló, megbántó, lenéző, magát felsőbbrendű lénynek tartó lány, aki megcsalja a barátját vagy éppen kihasználja. De ez csak néhány példa. Lehet velem van a baj, talán olyan lányt keresek, aki nem is létezik.
2012. nov. 29. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:

több oka lehet.

túl nyálas vagy a nőkkel, nem tudsz hozzájuk szólni gyengének tűnsz önbizalom nuku, magabiztosság nuku, lehet h helyes sem vagy jóképű sem, lehet h fiatal is vagy, lehet h túl dagi vagy túl vékony

2012. nov. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Manapság olybá tűnik, hogy csak a bunkó, paraszt, "hűdekemény" gyerekeknek fog ez menni.


Légy harsány, bunkó és lehet megoldódik a dolog.


Bár ha igen, akkor még rosszabb ez a világ, mint gondoltam.


Amúgy egy hajóban evezünk én is olyan vagyok, mint Te.

2012. nov. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Hát, én igenis szeretné ilyen fiút. De tudjátok mi a gond? le leszek pontozva, de nem érdekel. Igazából az összes fiúnak csak szexre kellenek a lányok, de azok akiknek nem volt sok barátnőjük, csak később jutnak el oda, hogy erre rá is jöjjenek, illetve be is ismerjék. Addig marad a jófiú jellem. Amint találnak egy nagyon odaadó és szerető lányt, megnő az önbizalmuk a jófiúknak is, és rájönnek hogy ha rosszak, az sokkal nagyobb buli. Eleinte van bűntudat, de aztán nincs. Aztán majd ha már lenyugszanak, rájönnek, hogy baromság volt így bánni a lányokkal. :)

Ez itt a probléma.

A jófiúk is rossz fiúk, de a rossz fiúk legalább beismerik.

2012. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez az utolsó válasz elég durva általánosítás.


Amúgy az tény, hogy sok lány összetéveszti a bunkóságot a férfiassággal. Sokan azt mondják, hogy jaj, ők érzelmes, rendes fiút szeretnének, a valóságban meg összejönnek valami tahóval, utána meg rinyálnak, hogy megcsalta, kihasználta, megalázta őket. Vagy esetleg észre sem veszik a közelükben lévő csendesebb srácot, vagy unalmasnak tartják stb. A nagyszájú lányoknak eleve a "bajkeverő" pasik kellenek, a csendesebbeknek esetleg bejönne egy érzékenyebb srác, de ők meg sokszor olyan falakat építenek maguk köré, hogy azokat képtelenség áttörni, miközben amiatt sipákolnak, hogy senkinek sem kellenek. Úgyhogy nem tudom, mi a jó megoldás, talán bízni kell a csodában.

2012. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló, szerintem valamilyen férfi csúnyán megbánthatott, hogyha így vélekedsz. De amúgy a hozzáállásodból látszik az, hogy a jófiús viselkedés később lesz igazán vonzó. Te valószínű már csalódtál egy rosszfiúban. Ez elég gyakran bekövetkezik. Ilyenkor vagy az életkor előrehaladtával bekövetkező érésnek hála előtérbe kerülnek azok a pasik, akik jófiúsak. Ami egykor a jófiúkban a sztereotípiák következtében negatívan hatott, az átfordul. Pl.:

otthonülős --> a családja az első

kiszámítható --> megbízható, lehet rá számítani

stréber --> megfelelően épített karrier, el tudja látni a családját

Szóval a jófiúk később válnak jó partivá.

(Az másik kérdés, hogy egy olyan ember, akinek kimaradtak a kalandok az életéből, megpróbálja-e majd valamikor pótolni. Ez viszont szerintem személyiségfüggő.)

2012. nov. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5. a 3. válaszoló vagyok:Igen nagyjából egyetértek veled. De engem pont hogy egy jófiú vert át, örültem hogy kedves aranyos nem az a kihasználós fajta hanem tényleg rendes még ha nem is népszerű...de mellettem annyira megnőtt az önbizalma, hogy a velem szerzet tapasztalatot most a fél városon kamatoztatja, miután (és mielőtt) kidobott. és ez csak az egyik pléda.

"(Az másik kérdés, hogy egy olyan ember, akinek kimaradtak a kalandok az életéből, megpróbálja-e majd valamikor pótolni. Ez viszont szerintem személyiségfüggő.)"

A fiúk többsége szerintem igényli azt a tudatot, hogy bár megállapodnak, de mégis volt amikor be tudták bizonyítani hogy igenis kellenek a nőknek. Ez pont olyan, mint hogy a lányok is igénylik, hogy csapja nekik a szelet több fiú, csak ugye ezért már ők nem tudnak tenni, a fiúkkal ellenben.

Nem akarok én fiú ellenesnek tűnni, a lányoknak is vannak hülyeségei...de a fúknak sajnos ez az.

2012. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Ha megnő az önbizalom az sok ember számára új kapukat nyit, ez tagadhatatlan. Más kérdés az, hogy valaki él vele.

A pozitív megerősítés mindkét nemnél fontos szerintem. Bár nem mindegy a háttér, ahonnan valaki a párkapcsolatba érkezik. Én például egyetlen egy pozitív visszajelzést nem kaptam lányoktól, szóval ha nekem a leendő párom érzékelteti velem, hogy kellek neki, az már bőven elég. De ha valaki a kapcsolat előtt sokat kalandozott, ő megszokhatta már a jelzéseket, és ezeknek a csökkenése érzékenyen érintheti.

2012. nov. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy gonosz legyél, csak állj ki magadért. Hány lányhoz közeledtél? Ha erre az a válasz, hogy egyhez sem, akkor a válasz adott. Ha az, hogy sokhoz, de nem lett semmi, akkor túl punci módon viselkedsz. Nem mersz belőle érzelmeket kiváltani, mert az érdekel, hogy fog reagálni, mindenre engedélyt kérsz és ezért unalmas vagy és nem vállalod fel a szexualitásodat.


,,Egyre több a durván beszólogató, csúnyán beszélő, másokat kigúnyoló, megbántó, lenéző, magát felsőbbrendű lénynek tartó lány, aki megcsalja a barátját vagy éppen kihasználja."


Ezt még egy ilyen lányról sem lehet általánosan kijelenteni. Van akivel így viselkedik, van akivel nem. Azzal viselkedik így, akivel megteheti. Nem azért mert rossz ember, hanem mert nincs önbizalma és ezzel akarja pótolni. De egy igazi férfi mellett ők is normálisan viselkednek.

2012. dec. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!