Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan srác még ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan srác még ezen a világon, aki vicces, magabiztos, határozott és helyes is? Ha igen, akkor hol?

Figyelt kérdés

Általában a fiúk többsége nem megy oda a lányhoz beszélgetni és nem hívja el randira. Én nem vagyok az a kezdeményező típusú és a jelekben még fejlődnöm kéne.


18/l



2012. nov. 9. 19:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Relatív a helyes... Nem vagyok ronda, de még egy kicsit túlsúlyos vagyok... Meg fiatalabb nálad. Amúgy majd lesz olyan, rossz helyen keresgélsz.

F17

2012. nov. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
hogy helyes-e, azt nem tudom, de a többi állítólag igaz rám, azt mondták.
2012. nov. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Itt vagyok,de sajnos nem a te korosztályod. De igen ezek a mai fiúk ilyenek,udvariatlan,bunkó,köpködik,csunyán beszél,verekedés,pénz stb... Örülök,hogy nem ma vagyok fiatal,egyetértek veled.De biztos fogsz találni valakit,akit nagyon fogsz szeretni.Kitartás,és légy kicsit kezdeményezöbb,legyen több önbizalmad.
2012. nov. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem a "szőke herceg fehér lovon"-t keresem, de ha vicces az már mindent visz, főleg ha beszélgetni is szeret. :D
2012. nov. 9. 19:29
 5/17 anonim ***** válasza:
24%

"ezek a mai fiúk ilyenek,udvariatlan,bunkó,köpködik,csunyán beszél,verekedés,pénz"

Akkor KÖSZ B+, te rohadt k.csog. Meglátlak kiverem az összes májad... ostoba is leszek a kedvedért, hogy erősítsem a sztereotípiádat -.-''

Első voltam

2012. nov. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Hole Hunter ***** válasza:
100%
Nagyszerű...elvárásaid már vannak. Te vajh, mit tudsz felmutatni egy elvárásokkal teli pasinak?
2012. nov. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Van, a barátom :'D

Viccet félretéve, természetesen vannak. Nem hiszem, hogy neked kellene kezdeményezned... Lehet rossz helyen keresgéltél eddig.

2012. nov. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek, csak lehet, hogy nem te jössz be nekik :)


A viccet félretéve, azt nézd, hogy te mit tehetsz ezért:

ha valaki tetszik neked, nyugodtan menj oda, szólítsd le. Az, hogy beszélgetni kezdesz vele, nem tesz téged rib@anccá, kurvävá, mert nem egyből lekapod, vagy egy nap múlva az ágyában kötsz ki - csak akkor, ha te is akarod , de akkor meg hol a fennakadás.

Saját példám: én 4 éve vagyok együtt a jelenlegi barátnőmmel, lassan esküvőre kerül sor, és az egész úgy kezdődött, hogy egy közös barátunktól elkérte a számomat, és több hónapnyi találkozgatás után jöttünk össze.

2012. nov. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
de a beszélgetésekből nem jön rá a fiú, hogy bejön nekem
2012. nov. 9. 19:35
 10/17 anonim ***** válasza:

Nos igen, a mi korosztályunkban elég nehéz ilyet találni...

Az ilyen fiúk sokszor kicsit gátlásosak, szóval nyugodtan kezdeményezhetsz te is. Persze ne ribisen, csak simán.:)

16/f

2012. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!