Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen népszerű társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen népszerű társkereső oldalakat ajánlotok? Kérlek írjatok néhány példát, hogy mit érdemes egy lánynak az első levélben írni, hogy választ is kapjak rá.

Figyelt kérdés

2012. nov. 29. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Én már feladtam a társkereső oldalakat, elég durva a felhozatal, teli van igénytelen emberekkel meg ilyen felvágós 0iq-sokkal, legalábbis a közelben. 19/F


Amúgy én a helyedben kezdetnek rákérdeznék, hogy aktív-e a profilja vagy csak meghagyta az utókornak. Erre már tud annyit válaszolni hogy könnyen belelendülj a beszélgetésbe.

2012. nov. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ilyen oldal nincs! Kár is keresni!
2012. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs egyértelmű recept. Nyilván kerüld a bunkóságot, de ne legyél bizonytalan se.

A társkeresőkön a lányok általában azt várják, hogy egyszer csak rájuk talál a szőke herceg fehér lovon. Aki nem üti meg elsőre ezt a szintet, azzal nemigen foglalkoznak. Emellett rengeteg levelet is kapnak, így vagy lesz kedve végignézni, vagy nem.

2016. aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!