Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti mit szeretttek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szeretttek jobban? Ha leszólítanak titeket vagy ha nektek kell odamenni a csajhoz?

Figyelt kérdés
szóval melyik jobb ? melyik csaj jön be jobban aki leszólít vagy akit neked kell ? ja és hogy azt szeretitek ha a csaj a barátnőivel van vagy ha egyedül sétálgat és oda tudsz menni megismerni ? csak mert nem tudom hogy hogyan csináljam , hogy adjak neki lehetőséget arra hogy megismerkedjünk ... ja és korotokat is pls :)

2012. nov. 29. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus a csajszi akkor nem veszem zokon azt sem, hogy ha ő szólít le :) De ilyenben még nem nagyon volt részem, mindig nekem kellett "nyomulni". :) 22/F
2012. nov. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát 1-2 alkalmat leszámítva soha nem kezdeményeztek nálam nők, főleg nem vadidegenek leszólítással szóval ez nem igazán alternatíva... de egyébként annyira nem is tetszene.
2012. nov. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az 1-es lehetőség mindenképpen könnyít az ismerkedésnél...
2012. nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgy a legjobb, ha nonverbális jelekkel tudatja velem, hogy nyerő vagyok nála és utána én kezdeményezek.
2012. nov. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A kezdeményezés szerintem mindkét félnek természetesnek kell lennie,amennyiben tetszik neki valaki.Ez szerintem teljesen mindegy,azonban azt egy srác sem szereti,ha a barátnőiddel vagy és még úgy kell odamennie.Elég neki ha előtted kell tennie magát,nemhogy még több ember előtt. :)

21/F

2012. nov. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mivel rendkívül önbizalomhiányos és félénk vagyok olyan lányokkal akik tetszenek jobb ha ő szólit le..:)
2012. nov. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2x leszólítottak már, de első esetben olyan szivatásnak tűnt, 2. alkalommal meg nem volt időm odamenni mert siettem hazafelé. 16/F
2012. nov. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
De irígyellek hogy te odamernél menni egy sráchoz.. én nagyon félénk vagyok és azt sem tudom hogyan ismerjem meg azt a srácot aki most nekem tetszik..
2012. nov. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nagy cucc lányként odamenni valakihez. Meg amúgy ismerkedni másokkal. Nekem sosem okozott gondot. Ha tetszik egy srác, mindig a tudtára adom.
2012. nov. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mivel én is félénk vagyok, egyértelműen az lenne a jobb, hogy ha hozzám jönne oda egy lány. Csak sajnos erre meg hiába várok. Egy lánnyal szerintem úgy lenne a legjobb ismerkedni, hogy ha mindkét fél egyedül van.
2012. dec. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!