Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Budapesten hol lehet rocker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten hol lehet rocker lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Most kerültem föl Bp-re és még új vagyok itt.
2012. nov. 29. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
miért mondják azt, hogy felment Budapestre...és ha valaki a várostól északra lakik? az lemegy. a vidéket meg lenézik, levidékezik...
2012. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért mondják így, hogy "fölment Pestre" meg "lement vidékre", de én nem nézek le azért senkit, ha pl. vidéken lakik.
2012. nov. 29. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Rocktogon, Rockrandi, Club 202 (korábbi Wigwam), nyáron ZP, Park. Meg általánosságban koncerten, fesztiválokon.
2012. nov. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A régi rockerek kifogytak. Az ilyen numetálos, alteros, kiscsillag,kispál, 30y, kaukázus meg mtv trágyákat vagy a popzenévé silányult tankcsapdát, a retkes kaliforniai punkot és a "nemzeti" rockot ne vegyük már egy kalap alá a maidennel, a dalriadaval, a burzummal, a sepulturával vagy a slayerrel... komolyan nem tudom, hogy van -e még, aki ezt annyira komolyan veszi mint a mi időnkben (kevesebb, mint 10 éve, de már akkor is haldoklás volt), hogy vannak -e még razziák, orgiák és züllés...

Amikor a korombeliekkel és a kicsit idősebbekkel összeülünk ilyen régi rocker-punk kocsmákban, inkább csak kis béna rokikat meg "nemzeti radikális" gyerekeket látunk, akik pofátlanok. Ez már messze nem az, ami volt, azt már ne keresd. Nincs ezzel gond, ja Pesten is meg nagyobb városokban vannak ilyen szórakozóhelyek, de ez az egész már a múlté és talán így is van jól, én nem sajnálom.

2012. nov. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!


Sajnos mára eljutott az egész arra a szintre, hogy nem zenei ízléstől függ. Amit hiányolok, az a nyitottság az újabb bandák iránt. Példának okáért legyen egy fiktív thrash metal banda, nevet nem írok, mert Brazíliában tuti már fut olyan néven is egy zenekar. :) Nos ez a zenekar elkezd számokat írni, teszem azt olyan színvonalon, mint egy Testament, ami ugye elég nehéz, de nem lehetetlen. Jön az első fellépés, pár haver, "jó hangulat". Telik az idő, koncertek kb pangó termeknek sok deficittel, és kezdik azt érezni, hogy ennek nincs Magyarországon közönsége. Egyszer csak eljön egy nevesebb thrash csapat Magyarországra, mondjuk példának okáért legyen ismét a Testament. Azt látják, hogy a PeCsa tele van, mindenkin felvarrós mellény, mindenki atomkemény. Kérdem én: Ezek az emberek hol a fenébe vannak egy underground bulin, ha már annyira brutál underground arcoknak tartják magukat?! Ja, hogy ami underground-nak van kikiáltva, de már kb az összes hirdetőtáblán kint van, és elismert zenekar, csak arra érdemes menni, és csak annak érdemes utánanézni? Ráadásul az amatőr zenekarok egymással rivalizálnak, és köpködik egymást, holott senki nem vesz el senkitől közönséget. Ezt a példát akár black, death, vagy heavy metal műfajban is elsüthettem volna, a lényeg, hogy őszinte zenéről beszélünk, nem bediszkósított, általad felsorolt műmájer kommersz médiatermékekről. Innentől nekem senki ne mondja, hogy zenei ízlés függvénye a zenei igénytelenség. Lehet, hogy kissé sarkított volt a példa, de aki kicsit is belegondol, szerintem érzi, hogy igazam van. A kérdésre válaszolva: Gépmadár sörözőt ajánlom az Örs környékén, nagyon klassz hely! :)

2012. nov. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

itt vagyok:D 16/L

De a kérdésedre: Rockkocsmákban meg mindenféle rockkoncerten

2012. nov. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!