Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőket kérdeznék, hogy ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket kérdeznék, hogy ti hogy tartanátok életszerűnek a közeledést ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Képzeld el, hogy egyedül eszel egy bevásárlóközpontban,

és odamegy hozzád egy férfi.

Köszöntök egymásnak, első benyomásra szimpatikusnak tűnik, és tetszik is neked.

És ezután hogy kéne folytatnia a beszélgetést, ha te is szeretnél vele ismerkedni kicsit, mert neked is tetszik ő?

Mivel nyilvánvaló, hogy azért jött ide, mert tetszel neki, de azt mégsem mondhatja, még ha tetszik is neked, hogy "Megláttalak és aranyosnak tűnsz, gondoltam melletted jobban ízlik a pizza" félmosollyal az arcán

Vagy igen?:)

Meg ez olyan helyzet amiben nem lehet kitalálni valamilyen ürügyet, amivel beszélgetést kezdeményezhet az ember.

Ja és ez olyan helyzet, hogy előtte nem szemeztetek egymással.

De várok választ arra a verzióra is, ha előtte volt szemezés.


2012. nov. 30. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha előtte volt szemezés, egyértelmű, hogy a lánynak sem közömbös a fiú, és nem fogja elhajtani.

A másik viszont neccesebb, mert ha nem jössz be a lánynak, te meg odapofátlankodsz, miközben nyugodtan, egyedül szeretné megenni a pizzáját...

És fel sem kelhet, muszáj végighallgatnia téged, mert nagyon illetlen lenne veled szemben.

Úgyhogy azt gondolom, ha nem vagy meggyőzödve a szimpátiájáról, akkor ne ülj le csak úgy mellé, mert én például tiszteletlenségnek és tolakodónak tartanám.

Valószínűleg nem véletlenül eszik egyedül, ergó így szeret enni. Nem zavarnám. Utána hívnám el egy kávéra.

2012. nov. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először is kérdezze meg, hogy leülhet-e mellém. Ha igent mondok, az jó jel, ebből látszik, hogy nekem is tetszik. Ha nem, akkor egyértelmű, hogy itt vége is az ismerkedésnek. De ha leült, akkor érdeklődhetne, hogy várok-e valakit, mit veszek, vagy csak enni jöttem-e. Szóval miden belefér, ami a szituációból kihozható. Utána megkérdezheti, hogy kérek-e esetleg kávét vagy akármit. Ezután adódik megint magától: telefonszám csere, vagy talizunk-e valamikor. De ez olyan életszerű, úgyis az adott helyzet hozza, hogy mi a téma stb...
2012. nov. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pl egy olyat tudok elképzelni, (feltéve, hogy tényleg tetszik a pasi, és szimpatikus), hogy odajön, és mondja, hogy nem akar egyedül enni, látta, hogy én is egyedül vagyok, szimpatikus vagyok neki, leülhet-e. Ha learanyosoz, akkor majd olyat szólok, hogy nem mondja ezt még egyszer.
2012. nov. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!