Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez jó ötlet? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet? Vagy gyerekesnek tartanátok?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú aki egy osztállyal feljebb jár mint én. Egyszer már ráírtam chaten, vissza is írt. Mondjuk nem beszélgettünk túl sokat. Arra gondoltam, hogy van egy lány akivel egész jóban vagyok és egy osztályba jár vele.Megkérem h kérdezze meg h tetszem e neki. Szerintetek nagy hülyeség? Mit szólnátok, ha valaki ezt kérné tőletek? 16l
2012. márc. 8. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jóba v vele akk megteszi
2012. márc. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van itt valami. Azt ugye tudod, hogy rögtön rá fog kérdezni, "Miért, bejövök neki?" Erre mit válaszoljon szegény barátnőd? Ha nem tisztázzátok, akkor azt mondhatja hogy nem, csak úgy kérdezte. Ezzel rosszabb helyzetbe kerülhetsz a mostaninál. Szóval ne csak úgy küldd oda, hanem tervezzétek el a beszélgetést és a válaszokat előre.
2012. márc. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, csak a lány ne kavarja a sz...t.
2012. márc. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem tetszik semennyire, mindig is utáltam az ilyet, más ne szóljon már bele, te menj oda, az úgy sokkal jobb, mert ha véletlen valami nem úgy sül el, te is beéghetsz, meg a fiú is.
2012. márc. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem jó harmadik személyt beiktatni. Miért nem mész oda hozzá te? Mondjuk az is elég hülyén néz ki, hogy "szia. tetszel nekem?" Inkább kezdj el vele barátkozni, aztán később küldj neki jeleket. Ha kölcsönös venni fogja őket.
2012. márc. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hülye vagy ha te nyomulsz, és még hülyébb ha mást küldesz magad helyett! Első esetben k.rvának fog tartani! A pasik azokat a lányokat szeretik és értékelik, akiket ők maguk hódítanak meg! Ha mást küldesz akkor meg csak hülyének fog tartani, és benne van a pakliban hogy a másik csajra fog ráindulni!
2012. márc. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!