Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell bánni egy emós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell bánni egy emós lánnyal?

Figyelt kérdés
már 1 éve ismerem és egész szimpatikus szeretnék vele élőben ismerkedni de nem tudom hogy hogy kezdjek hozzá ő 16 én 14 vagyok

2012. nov. 30. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Pengeélen táncolsz haver, nehogy megvágd magad! :D
2012. nov. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
kezdésnek vegyél neki egy bonbont, amibe pengéket rejtesz. Biztos értékelni fogja :)
2012. nov. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom úgy, mint a többi lánnyal.

Nem hinném, hogy együtt kéne sírnotok egész nap.

2012. nov. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ő nem az a fajta..
2012. nov. 30. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem úgy ahogy egy normális csajjal
2012. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az emosok még nem haltak ki?


Amúgy ha 16 éves lennék nem járnék egy 14 évessel fiúval. Tinikorban inkább az egykorú vagy idősebb fiúk vannak előnyben.

Hívd el sütizni vagy koncertre, beszélgettek egy kicsit, de tovább úgyse fogtok lépni.

2012. nov. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyet mondok!Ne mond neki azt hogy ő emos!olyan nics...csak emo van!ezt nagyon utálják az emok!

te milyen zenéket szeretsz?olyanokat mint ő?van közös éredklődési körötök?és hogy érted azt hogy élőben?neten ismerkedtetek meg?:D

2012. dec. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!