Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves hölgyek! (ezt a magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek! (ezt a magam példájára írom) 27 éves férfi vagyok kint dolgozom Bernben ( Svájcban), mint sebész, de még nem voltam nővel. Nektek bejön ha egy férfi sebész?

Figyelt kérdés

2012. dec. 1. 12:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Az, hogy 2 éves korodra nem voltál még nővel, az számomra többet mond, mint a foglalkozás... szóval lehetsz tőlem miniszter is, ha a személyiséged nem jön be...
2012. dec. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
bocs, 27 éves korodra :)
2012. dec. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Geil :D
2012. dec. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
pedig a dokik sokszor szexik:D:)
2012. dec. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Marhára nem érdekel mi a szakmája a férfinak, legyen nagyjából megfelelő kívül-belül és pont.
2012. dec. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az fősulin a kommunikáció tanárom pont a héten mondta, (kijelentette) hogy egy kicsit minden nő szerelmes a sebészébe.
2012. dec. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Igazából engem sose az nyűgözött le, ki hol él, és milyen munkakörben volt. Én mindig a férfit néztem, és nem a lehetséges bankszámlát mögötte...


A párom szakmunkás... és nem cserélném le egy sebészre sem, pedig vannak kőkeményen anyagi gondjaink...


De tény, tuti van olyan, aki rögtön bukna erre, hisz gondolom, jól keresel, jó kocsi, jó kéró...


Csak kérdés, téged kielégít-e, ha tudod, nem rád buknak, hanem az életkörülményeidre?

2012. dec. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Örülünk neki, hogy a berni lányokat békén hagytad, megtennéd itt is!?!
2012. dec. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem a foglalkozása miatt szoktam azt mondani egy férfire, hogy bejön vagy sem.
2012. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én pl. nagyon büszke lennék, ha a párom életeket mentene a műtőben.



28/n

2012. dec. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!