Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet nem vettem észre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nem vettem észre a jeleket és meg kellett volna csókolnom?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és a nő is.

A munkahelyemen egy nővel már úgy egy hete beszélgetünk ha összefutunk a dohányzóban, meg tegnap előtt az ebédlőben megbeszéltük, hogy találkozunk jövő hétvégén, azért nem most, mert egy tanfolyam záróvizsgájára készül.

Tegnap amikor ketten maradtunk a dohányzóban, én meg mondtam neki, hogy csinosan néz ki, közelebb jött hozzám mosolyogva oldalra hajlítva kicsit a nyakát, és amíg elszívtuk a cigit így viselkedett.

Lehetséges, hogy már most akart egy csókot?

Pedig alig ismerjük egymást még.

Csak 4 szer cigiztünk együtt nem is kettesben, meg tegnap előtt 20 percet együtt ebédeltünk.

Mondjuk azt hozzá kell tennem, hogy észre vettem, hogy ő általában mindenkivel közvetlen.


2012. dec. 1. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
rád fújja a füstöt? :)
2012. dec. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A jeleket észre lehet venni. de nem egyből 2 cigi között megcsókolni. Randira hívd el.
2012. dec. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!