Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha életem első 23 évében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha életem első 23 évében nélkülöznöm kellett a szép lányok társaságát, akkor ez valószínűleg mindig így lesz már?

Figyelt kérdés

Vagy van olyan, aki később "ér be", és talán az én fénykorom még hátra van?

Voltak már barátnőim amúgy, de sosem azok, akik úgy a legjobban tetszettek, megfogtak volna..

Itt nem arra gondolok amúgy, hogy esetleg majd később a pénzem miatt, hanem hogy valóban jobban vonzódnának majd hozzám.


2012. dec. 1. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát? unalomból voltál velük?? nincs ló jó a szamár is alapon?

Meg mi az h nélkülöznöd kellett??

Ez hülye duma, egyszerűen nem jöttél be nekik ennyi.

2012. dec. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

minek voltak eddig barátnőid? ha egyáltalán nem tetszettek neked,

csak szex miatt?

egy taplónak tűnsz:) aki sajnáltatni próbálja magát

de te még a barátnőmnek be is jönnél:D


23l

2012. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem unalomból voltam velük, csak anno a gimiben még kisebbek voltak az elvárásaim, meg úgy voltam vele, hogy ráérek majd huszonévesen hajkurászni a bombázókat.

Szerettem a barátnőimet, de egyik sem volt az a hatalmas szerelem (barátságból lett járás, tehát jól megvoltunk, de a szenvedély hiányzott).

Egyébként van, hogy bejövök jó csajoknak, csak sajnos nem vagyok túl társasági ember, nem igazán találok olyanokat, akikkel közös programokat tudnék szervezni, így pedig az ismerkedés is bajos.

2012. dec. 1. 19:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Hat amig nem leszel tarsasagi ember,es nehezen szervezel kozos programot-azaz nem torekszel-addig mindenkepp.
2012. dec. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából az a baj, hogy bár tudok flörtölni, meg sokszor látom lányokon az érdeklődést, konkrétan abban nagyon gátlásos vagyok, hogy átvezessem a helyzetet intimitásba. Hogy megcsókoljam, vagy egyáltalán hogy nyílttá tegyem, hogy na én téged tényleg akarlak ám. Mert legbelül nagyon félek a visszautasítástól.
2012. dec. 1. 20:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg "miért ne" alapon csajozni. Most komolyan, mi van akkor, ha flörtöl veled, mégis visszautasít? Flörtölsz mással, van pármilliárd nő ezen a földön :)
2012. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!