Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 15-6 éves fiúk a határozotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 15-6 éves fiúk a határozottabb, vagy a félénkebb lányokat kedvelik jobban?

Figyelt kérdés
Úgy értem, h a kicsit szókimondóbb, lazább csajokat, vagy a pirulós, félénkebb lányokat? Általábban?
2012. dec. 1. 20:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én a félénkebbeket mert őt jobban boldoggá tehetek mint 1 flegma krvát 14/f
2012. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A 15-6 éves fiúk mind ugyanolyanok és csak egyfélét szeretnek, úgyvan. :D
2012. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
az a személytől függ :D
2012. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A lazább, határozottabbakat!

A pirulósakat meg én szeretem! ;)

Tök aranyosak! :$ :D


20f

2012. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen partyr*bancokat, mert irántam nem nagyon érdeklődnek pedig elég félénk vagyok..
2012. dec. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mindent megadnék egy 18 év körüli félénkebb, pirulósabb lányért :$
2012. dec. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Inkább a félénkebb:)


17F

2012. dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Bino ***** válasza:

Pont ezért dobott a fiúm mert első randin is folyton elpirultam és mert szerinte gyerekes..

Bàrmit megadnék egy ilyen fiúért :( aki szereti a félénk lányokat..

2012. dec. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hát, én úgy látom h a ,,partyr*" félékra jobban tapadnak a fiúk. Sőt, egyetlen félénkebb lányt sem ismerek, akinek van pasija. De akk lehet h csak az én környezetem ilyen.....:(
2012. dec. 3. 18:56
 10/15 anonim ***** válasza:

16 éves lány vagyok, a barátom 17, de szerintem az az egy év nem oszt, nem szoroz. A lényeg az, hogy én mindig is nagyszájú lány voltam (nem partirib@nc; ez a két szó mióta mosódott egybe? teljesen mást jelentenek...) A lényeg az, hogy közös barátok által ismerkedünk meg és a barátom sem egy félénk fajta és már az első találkozásunkkor elérte hogy ne tudjak megszólalni, csak irulni-pirulni (vicces lehetett az acélbetétes bakancsomban, hót vörös fejjel látni... [rocker vagyok]) és a barátaink már egyből mondták, hogy ilyen se volt még, hogy én nem jutottam szóhoz meg minden. A mai napig (8 hónapja vagyunk együtt) a barátom az egyetlen aki miatt el tudok pirulni és ő ezt nagyon élvezi... én kevésbé :D

Amúgy te, kedves kérdező milyen vagy? A kérdésed alapján a félénkebbre tippelnék, de kíváncsi vagyok :D

2012. dec. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!