Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek mi jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi jön be jobban? Ha egy ismeretlen az utcán bunkón megszólít vagy ha egy félénkebb srác kezd valami béna szövegbe?

Figyelt kérdés
bocsi lehet nem egyértelmű a kérdés de nem birtam jobban megfogalmazni:/
2012. jún. 3. 09:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A kettő közül a bunkó lehet hogy jobban bejön a lányok többségének, de ha valaki nem félénk, az még önmagában egyáltalán nem azonos a bunkósággal!
2012. jún. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de miért a bunkó az ideál a mai lányoknak??
2012. jún. 3. 09:28
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A bunkó biztosan nem jön be, a félénk meg attól függ tetszik-e külsőre. Ez utóbbit viszont tuti nem csúnyán koptatnám le. (Ha nem tetszik.)

Üdv, egy lány

2012. jún. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nos, én férfi vagyok, de ha adhatok egy tanácsot: a lányokkal ne legyél se bunkó, se félénk. Egyszerűen viselkedj természetes módon. Nekem ez a módszer eddig bejött a lányoknál.


f/23

2012. jún. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki hogy van vele, de én személy szerint mindig is utáltam a bunkó beszólásos verziókat. Én úgy voltam vele (még meg nem találtuk egymást a férjemmel), hogy ha engem valaki meg akar nyerni magának, akkor az legyen kedves, figyelmes stb., de távoltól se bunkó. Mivel ezzel csak azt éri el, hogy kerülni fogom és utálok majd vele még összefutni is.

Ha valaki tetszik neked, vonzódsz hozzá, azzal hogy tudsz bunkó lenni??? Legalábbis én soha sem egy egyéjszakás párt kerestem...

2012. jún. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Azt még hozzá tenném, hogy nem csak bunkók vagy félénkek léteznek. Sőt én félénk bunkóval is találkoztam már. Olyannal is, aki félénk sem volt, meg bunkó sem. Szerencsére az én környezetemben ők vannak többségben.
2012. jún. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
én inkább a félénk típus vagy:) ha megszólitok egy lányt azt általába elbénázom:S
2012. jún. 3. 09:40
 8/16 anonim ***** válasza:
Elnézést, de lenne egy kérdésem. Hogyan lehet valaki félénk és bunkó egyszerre?
2012. jún. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
én két külön dolognak értettem:)
2012. jún. 3. 09:51
 10/16 anonim ***** válasza:
igen Kérdező, de nem rád gondoltam, hanem az egyik válaszolóra, aki azt írta, hogy találkozott már félénk bunkóval is.
2012. jún. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!