Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy is alakul ki netről egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is alakul ki netről egy komoly kapcsolat? Randik, séta, lakás, szex és járás?

Figyelt kérdés

csak mert több évig éltem párkapcsolatban, nemrég szakítottunk és próbálok ismerkedni, de úgy érzem kiestem a rurinból...

szóval van egy srác most netről, tetszik, tetszem. találkoztunk, sétálgattunk és a srác fel akar jönni hozzám, viszont nem akar meghívni semmire, még egy 300 ft-os almalére sem, és szerinte már ott kellene tartanunk, hogy feljár hozzám, szex és stb.

és az egy dolog hogy én spontánnak semmit nem érzek így(tekintve hogy ezeket kimondava hozza szóba, szóval nem maguktól alakulnak a dolgok...)de azt sem érzem, hogy ez normális lenne.

tehát találkoztunk párszor már pár órás beszélgetésekre egyszer hívott meg üdítőzni és most azt várja, hogy hívjam filmezni, stb. ő a szüleivel él, ezért korai lenne ha engem felvinne.

mivel ebben nem vagyok benne, úgy érzem nem vagyok kész erre,mert nem értem ezt a szitut, neki meg nem tetszik, hogy pár órára találkozunk, ezért volt, hogy meg is szűnt köztünk a kapcsolat, ő arra hivatkozva, hogy szívatom, én meg arra, hogy érdekes ha felhozom kellek, ha nem, akkor nem..

valaki levezetné, vagy a aki neten ismerkedett esetleg, hogy hogyan is alakul ki egy normális kapcsolat?

mert nem az első srác, hogy pár randi után várják, hogy felhozzam őket lakásra....és most csak én vagyok lemaradva, vagy a hülye, hogy nem vagyok képes erre, vagy ezt így kellene? kb a 4. srác "likvidálásánál" tartok ez miatt...


2012. dec. 1. 21:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Sajnos a netes srácok általában a szexre mennek rá, de én biztosan tudom, hogy vannak komoly szándékúak is de ritka.
2012. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Költözz olyan helyre, ahol nem 300ft egy almalé.
2012. dec. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
nem, komolyat keresnek, de ugye az alkalmikat is bevállalják, ha úgy alakul, de alapból 30 feletti srácokkal, egyedülállókkal ismerkedek, és lejön róluk, hogy benne lennének komolyban.
2012. dec. 1. 21:32
 4/34 A kérdező kommentje:
az almalét úgy értettem, hogy lehet capuccino, vagy kóla + borravaló, összesen 5-600 Ft két embernek. ha beülnek üdítőzni, szóval nem korrekt összeget írtam, mert ugye nem ez volt a lényeg.
2012. dec. 1. 21:34
 5/34 anonim ***** válasza:

A neten nem mások az erkölcsök, mint máshol.

Esetleg a weboldalnak lehet olyan jellege, ami más előrevetít valamit.

A neten annyi az előnye az ismerkedésnek a személyeshez képest, hogy lehetőség van először a világkép és elvárások egyeztetésére - és ez pont az a tényező, ami az életben a legutoljára szokott kiderülni, és akkor szoktunk koppanni, mikor már megszerettünk valakit.

Ezt a neten ki lehet védeni.

Csak kell hozzá az az érettség, hogy evvel a lehetőséggel élni is tudj. Olyan résztvevők kellenek hozzá, akik tisztában vannak magukkal és vágyaikkal, és képesek is ezt egyeztetni.

Én azért nem kerülnék abba a helyzetbe, amiben vagy, mert az az első, amit egyeztetek, hogy mik az életkörülményei, mit fogunk együtt csinálni és hogy hogyan viszonyul ehhez a szex-kérdéshez. Ha ez egyezik, csak utána lépek tovább.

2012. dec. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Ha nem komolyat keresel akkor mit parázol? Nem értelek.
2012. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

minden egyeztetve van. minden klappol. randikon minden működik jól érezzük magunkat, nevetünk beszélgetünk. a következő lépést nem tudom mi! mert szerintük az, hogy hozzam fel.


kedves utolsó

a "nem" után vessző van, tehát nem az utána levő kifejezést tagadom

és nem "keresek", hanem "keresNek"

2012. dec. 1. 21:46
 8/34 A kérdező kommentje:

"Sajnos a netes srácok általában a szexre mennek rá..."

erre válaszoltam:

nem(nem a szexre mennek), komolyat keresnek

2012. dec. 1. 21:47
 9/34 anonim ***** válasza:

"minden egyeztetve van. minden klappol. randikon minden működik jól érezzük magunkat, nevetünk beszélgetünk. a következő lépést nem tudom mi! mert szerintük az, hogy hozzam fel."


Ez nekem nem tiszta.

Egyeztetve van, hogy milyen viszonyban, mennyi idő után akarsz szexelni, és ennek ellenére akarnak mást?

2012. dec. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Nekem sem tiszta, hogy mi is a problémád!
2012. dec. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!