Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan alakul ki az emberben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakul ki az emberben, a másik iránti nem vonzalma?

Figyelt kérdés

Hogyan alakul ki? Mi az, amitől a férfi a nőhöz vonzódik, és fordítva.

A melegeknél ez miért nem alakul ki?



2012. nov. 30. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Filozofiai mélységü kérdésre vársz né
2012. nov. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az igazi vonzalomhoz kell az, hogy közel kerüljetek fizikailag egymáshoz.Amíg nincs testiség,de úgy érzed, hogy vonzódsz hozzá,addig szerintem nem lehet vonzalomról beszélni. Addig csak szimpátiáról lehet szó, hogy külsőre tetszik. Amíg nem érzed őt,tehát nem érinted meg,nem csókolózol vele,nem simogatod,nem fekszetek le egymással,addig csak tetszéről van szó!Ergó ha tetszik,addig csak vesetleg érzel hozzávágyat,és ha képzelegsz róla,az csak fantázia,ami ugye egy általad kreált dolog,és nagyon becsapós.


Valaki lehet belsőre és külsőre szimpatikus,vágysz rá,mert tetszik neked és az a normális,ha testi közelségbe kerültök,akkor a vonzalom tényleg egy létező dolog lehet már. De persze el is bukhat a dolog akkor,amikor testi kontaktba kerültök!(pl nem vagytok egy hullámhosszon szexuálisan,akármennyire is próbálkoztok,ez megöli a vágyat.Vagy ha pl már az első csók után megszűnik a vágy)

2012. nov. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2. vagyok:


Ja azt nem láttam, hogy pl a melegekre is rákérdeztél, de amit írtam,azt nemtől függetlenül a vonzalomra írtam :-)

2012. nov. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!