Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A párom ma találkozott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ma találkozott a szüleimmel először, nagy veszekedés lett, el kellett menni-e, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A szüleim már a kezdetektől nem örültek annak,hogy vele járok.Sok rosszat hallottak róla.

Sokat verekedett és vitázott másokkal.Apám nagyon szigorú és ma sem volt visszafogott.Anyám persze az ő pártját fogta.

Kezdjük azzal,hogy fél órát késet.

A szüleim amikor meglátták még visszafogottak voltak,hogy gyere be ülj le stb....

Az apám folyamatos kérdésekkel bombázta szegényt,elég kínos kérdésekkel.Én próbáltam elterelni a figyelmét..Nem jött be.Egy normális családban nem így fogadnak egy embert...

A párom sose volt visszahúzódó és keményen az arcába dörgölte,hogy "Mi van már?? Mit csesztet? Szálljon le rólam!" Az apám már tiszta ideg volt, és elkezdett kiabálni,hogy takarodjon a házából és,hogy mer így szólni vele....

Ő erre annyit mondott:hogy magam sem tudom mit keresek itt.És elment bevágta az ajtót....

Írt egy sms-t,hogy "Utálsz?"És,hogy ne haragudjak rá.

Persze írtam neki vissza,hogy megértem és,hogy ő ne haragudjon rám! erre ennyit írt,hogy: szeretlek!

Most épp sírni tudnék,elment a kedvem mindentől,anyámék nem szólnak hozzám,és én se hozzájuk.

Itt ülök a szobámba,már megtanultam,unatkozok,és jól esett leírni ezt az egész cirkuszt...

Ja és elvagyok tiltva tőle,csak ezt nem hagyom.


Ki vagyok teljesen, mit tennétek? Egyáltalán ki került ilyen helyzetbe? Ez egy nem normális család...

Ötleteket adtok?


2012. dec. 2. 17:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
lol hány évesek vagytok 12? A pasid egy turha bunkó ha apád helyében lettem volna egy életlen késsel kiheréltem volna ott helyben a kis gyökeret.
2012. dec. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

19/F


én 18/L

2012. dec. 2. 17:45
 3/17 A kérdező kommentje:

de ő nem ilyen,és nagyon rossz helyzetben van...

szinte nincs senkije,egyedül én és az unokabátyja..a szülei elhagyták őt...

suliban jól tanul,és még dolgozni is jár....ami nagyon dícséretes.

rendes ember!

2012. dec. 2. 17:47
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát még te magad se tudtad úgy leírni a pasidat, hogy az jó fényt vessen rá...

Ezek alapján édesapád viselkedése teljesen érthető.

2012. dec. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
csak nem az ő "stílusa" ez a jó pofizás...
2012. dec. 2. 17:48
 6/17 anonim ***** válasza:
Miért nem vitted be a szobádba a barátodat? Ott nem bombázta volna senki kérdésekkel,nyugodtan el lehettetek volna.
2012. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ha leírnám miket kérdezett tőle,akkor szerintem nem ezen a véleményen lennél...
2012. dec. 2. 17:49
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

A párod egy primitív bunkó.

Ha vele maradsz, akkor még számtalan ilyen helyzetet kell megélned vele. Gondold végig!

2012. dec. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Sokat verekedett és vitázott másokkal"

"fél órát késet"

És akkor még apukád kérdései voltak kínosak?

2012. dec. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

engem érdekelne miket kérdeztek tőle amiért így viselkedett

én is 18 voltam mikor hazavittem az akkori barátomat, hát kapott ő mindent, mégis rendesen helytállt

a tied max meg akarta mutatni, hogy ki a kemény gyerek

így nem beszélünk semmilyen körülmények között a barátnő szüleivel

23L

2012. dec. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!