Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik szeretik a dundi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik szeretik a dundi csajokat?

Figyelt kérdés
Néha az az érzésem h azért nincs pasim mert nem vagyok vmi vékony alkat.Az ismerőseim azzal vigasztalnak h sok pasi szeretni a ducikat vagy azzal h nemis vagyok duci.De ezt szerintem csak azért mondják h jobb kedvem legyen...nem tudom mit higyjek.
2008. máj. 26. 21:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Minden pasinak más tetszik:) Van akinek a csontvázak és van akiknek a dundi lányok jönnek be, akiken van mit fogni. Valahol rád is vár az igazi:) Légy türelemes:)
2008. máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
Én sem vagyok vékony, mégis van barátom. Remgeteg pasinak tetszik, ha van a lányon mit fogni. Neked is lesz barátod, csak még várnod kell rá.
2008. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
77%

Én álltalánositani nem tudok.

De ha vigasztal, a barátomnak az egyik legjobb barátja kimondottan azokat szereti.

Bevadul aikor meglát egy dundi csajt.Épp indig mondta a barátomnak, h h tud ülni ey ilyen vékony csajjal mint én, mert ö abba semmi szépet nem lát, ha nincs mit fogni rajta.

Ugyh nem hinnem h problém lenne.

Most ez hülyén hangzik, de a férfiaknak alegfontosabb a higénia egy csajnal, meg a rnedezettség.

szoval ha tiszta eg rendeztt ruhad van,meg latszik h nm hagyod el magad, nincs annak hátránya h az ember dundi v sem.

Fel a fejjel!

2008. máj. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon sok helyen olvastam, hallottam pasiktól , hogy ők bizony a dundi csajokat szeretik. Mikor viszont én kérdeztem pasikat, mind azt mondta, hogy jó jó ha van mit fogni a csajon, de inkább egy külsőleg esztétikusabb csajjal szeretnének lenni.Hozzáteszem én is duci voltam, de nem ezért fogytam le. Ha te jól érzed magad a bőrödbe, eszedbe ne jusson fogyókúrázni a világért se!!!!!! Biztos , hogy száz meg száz olyan pasi van aki a dundikat szereti. Meg persze az is lehet, hogy nem is vagy dundi:)
2008. máj. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

ez tényleg egyénileg változó, egyszer láttam egy husisabb lányt akivel flörtölt egy félisten annyira irigy voltam akkor:D

Egyépként meg magadra hallgass, akinek tetszel annak így tetszel akinek meg nem az meg nem tudja mit veszít!

És tényleg fontos az ápoltság és az önbizalom!:)

2008. máj. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

En egy dundi csaj vagyok. Csoda cicikkel es nagy kerek popsival. Sokaig nem ertettem, miert? Miert kell nekem igy elnem? Miert nem lehetek nagy atlag...nem ertettem mit akarnak tolem a jobbnal jobb pasik hiszen en KOVER vagyok!!!!! Aztan talalkoztam egy maig legjobb baratommal aki elmondta a lenyeget. Tedd ki amid van, szepen, igenyesen es takard el amit nem akarsz, hogy lassanak...kerek aranyos alkatom melle a Jo Isten adott egy szep arcot mar igy utolag latom, hogy mazlista vagyok de tini koromban es korai 20-as eveimben utaltam magam azert, amit kaptam a termeszettol.

Szoval mig magamat kerestem, mindenfele jo pasik rajongtak korul - akkor nem ertetettem, ma mar tudom miert. Mert egy vegtelenul edes, nyugodt kis no vagyok. Nem is hulye tehat sokminden mellett meg beszelgetni is lehet velem...de en akkor ezt nem ertettem.

Elmentem kulfoldre es az ocean parton rajzottak a pasik korulottem, a klubban soha egy fillert nem fizettem semmiert meg a taximat is kifizettek a remenybeli telefonszamomert...A pasik imadjak a szep nagy kemeny formas ciciket es a jo popsit.

A magyar ferfiak a "neked a divat mondja meg hogy ki vagy" mentalitasaval van gond. Nem merik felvallalni azt ami az atlagtol elter, megha nekik valojaban jobban is tetszik a kerek.

Szerintem meg fogod te is talalni a megfelelot. Nekem is sikerult bar kibojtoltem a dolgot rendesen.

Fogadd meg a baratom jotanacsat. Hangsulyozd ami szep, izlesesen, noiesen. Rejtsd el, nem hangsulyozd azt ami nem elonyos...

Mellesleg kulfoldon talaltam egy magyar fiut aki ugy szeret ahogy vagyok...neked is sikerulni fog!

2008. máj. 27. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
nekem csak a vékony lányok jönnek be, a dagattak mennyenek a picsába, vagy járjanak egy hozzájuk hasonló fiúval
2008. máj. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Az elöttem szóló kicsit bunkó volt. Az se mindegy hogy mennyire "dagadt". Én például 180cm magas vagyok, nagy mellem van, szép formás fenekem, van hasam egy kicsi, meg hát mindenhol van rajtam fognivaló, de imádnak a pasik. Azért most mindenféle beképzeltség nélkül, szép arcom van és hát ez is fontos egy erőssebb testalkatú lánynál. Ahogy elöttem is írták fontos hogy az ilyen lányok ne begubózzanak, rakják ki, hangsúlyozzák ki ami szép(mell, fenék) és takarjuk el ami kevésbé szép. Én kb 15éves koromig stresszbe voltam hogy dagadt vagyok, pedig nem is voltam az csak kicsit erősebb voltam már akkor is testalkatra. 15évesen elkezdtem bulizni és onnantól kezdve rájöttem hogy mennyire jó csaj Így nött meg az önbizalmam is. És igen, a fiúk többsége nem veti meg az erősebb testalkatú lányokat. De találkoztam már olyannak aki kapásból azt mondta hogy fúj neki kövér lány nem kell. Meg azért az se mindegy hogy milyen kövér vki. Könnyebb átugrani mint megkerülni, vagy arányosan erősebb testalkatú.
2008. máj. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
én imádom őket. de foglalt vagyok. :)
2008. máj. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Szeretik hát!

Az a lényeg, hogy Jó Csaj legyél- és ez egyáltalán nem azon múlik, hogy milyen az alkatod, hanem azon, hogy mit sugárzol mások felé!


Ne az ismerőseidtől várd el, hogy elmondják milyen vagy, hanem Te lásd meg a saját tökéletességedet.

Ha azt hangsúlyozod amit szeretsz magadban, akkor a hibák el fognak törpülni mellette :)

2008. máj. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!