Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik szeretik megnyugtatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik szeretik megnyugtatni a csajokat?

Figyelt kérdés
A hisztis csajokat kihívás megnyugtatni?Érdekesebbek,mint a nyugodt lányok?Jobban felfigyelnek a fiúk a nyűglődő, hisztiző, ideges, feltűnő lányokra?
2010. okt. 9. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
jobban felfigyelnek, és hamarabb otthagyják mindenféle ismeretség nélkül.
2010. okt. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Szeretik megnyugtatni őket... ha szexet kapnak érte :)
2010. okt. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként meg a hisztizés, idegesség, nyűglődés rohadtul nem vonzó tulajdonságok. Kétlem hogy sokan rácáfolnának ezen hitemre.
2010. okt. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Ja,amíg be nem küldi a lompost,utána tipli van kisanyám!
2010. okt. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Szereti a halál. Ha megéri, akkor megcsinálják, ha nem, akkor otthagyják. Kb akkor kihívás, mint munkába menni, és akkora élvezet is.
2010. okt. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Anyukának hisztizzen otthon.
2010. okt. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hisztis csajokat nem szeretik, és egy csaj ne is hisztizzen míg nincsenek elegendő ideig együtt ahhoz,hogy ezt megengedhesse magának ha baja van...utóbbi esetben talán szeretik nyugtatni a pasik a barátnőjüket
2010. okt. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

nem kimondottan a toporzékolós hisztiseket. azt szerintem nem szzeretik.

viszont megismerkedésnél a férfiak szeretik a sete-suta lányokat, akik tehetetlenek és mézásmázas hangon kérik hogy cserélje ki a villanykörtét az úr. ez egy ideig nagyon bejön nekik, mert úgyérzik a nőnek szüksége van rá. viszont eltelik egy kis idő és megunják, ugyhogy ezzel okosan kell játszani:D

Más kérdés a krízishelyzet, azt szeretik. Ha a nő kiborul és vigasztalgatni kell az megint fölényt nyújt a férfinak, és egy bizonyos fokig az bejön nekik. de ez nem hisztit jelent.

szerintem egy nőnek kellőképpen szenvedélyesen kell viselkednie, mert a túl nyugodt nem minden pasinak jjön be. egyzserűen azért mert nem feltűnő, kivéve egy buliban, de ott meg lelombozó ha semmit nem csinál valaki.


...hozzáteszem ezek az én elméleteim, nem biztosh ogy igaz, nem vagyok a legjobb a férfiak kiismerésében:D

2010. okt. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!