Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek 20-on évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 20-on évesen érdemes társkereső hirdetést feladni egy helyi újságban?

Figyelt kérdés
Ha igen, szerintetek mit írjak?
2012. dec. 2. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Érdemes megpróbálni. Ez az enyém. Bemásolom, hátha ad valami ötletet hogyan kéne megfogalmazni.


Szeretnék ismerkedni 19-24 évesekkel, és ha úgy alakul egy tartós kapcsolatban élni. Amit magamról tudok mondani az, hogy őszinte, érzékeny, odaadó, kedves vagyok azokkal akik megérdemlik, figyelek az egészségemre, de nem vagyok "egészségmániás" :). 11 éve nem eszem húst, halat sem, remélem sikerül olyat találni aki ezt elfogadja, emellett én is elfogadnám. Szeretek beszélgetni, de igazából csak kevés emberrel tudok akikkel nagyon jól megértjük egymást. Szeretek a szabadban lenni amikor jó az idő, néha elmegyek futni amikor kedvem van. Van ilyen... :) Néha festek, rajzolok. Általában gépezek amikor nincs jobb dolgom. Bulizni nem járok, részben azért mert nincs kikkel és amúgy sem szeretem a füstös helyeket. Inni nem nagyon szoktam. Egyedül is jól tudom érezni magam, barátokat, szerelmet nem unaloműzésből szeretnék, bár már örülnék nagyon egy kapcsolatnak. Egy olyannak amelyikben egyszerre vagyunk a legőszintébb barátok és szerelmek, elfogadjuk egymást, tudunk hetente legalább egyszer találkozni, de inkább többször. :)


21/l

2012. dec. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fogalmazz körültekintően különben rájönnek,hogy Te vagy és mindenki rajtad fog röhögni.
2012. dec. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább próbálkozz online társkeresővel. Ki olvas ma újságot? csak a nyugdíjasok.
2012. dec. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
23:20 : Köszi! :) és válaszoltak rá sokan, illetve kerestek?
2012. dec. 2. 23:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a füstös helyeket - ez az érv már jóideje nem állja meg a helyét, ugyanis betiltották a zárt helyen dohányzást. De a sok penészvirág még mondogatja, mint valami mantrát. Hátha attól menőbbnek tűnik, pedig csak nincsenek barátai, és nem nyitott új embereket megismerni.
2012. dec. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
23:20 : Egyébként hova valósi vagy? :)
2012. dec. 3. 18:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Elmondom neked hogy egy rusnya agybeteg pápai p.csa, aki itt éli az életét a neten, a gyk-n, de nem veszi észre hogy a ráknak sem kell az a beteg korcs személyisége!
2012. dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan érzést kelt mintha inkább anti szociális lennél és kifogások mögé akarnál bujni.
2013. márc. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Csicsikusz ***** válasza:
nekem a neten kívüli ismerkedés is nehezen megy...általában nem bíznak bennem, amikor egy lánnyal beszélgetek olyan érzésem van mintha pedofilnak vagy sorozatgyilkosnak nézne engem :/
2013. aug. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!