Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet elviselni a folyama...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elviselni a folyamatos csalódást?

Figyelt kérdés

Mostanába elég sokat ismerkedtem de egyikből se lett semmi, pedig a randikon azt mondtam volna h de szuper volt, biztos lesz folytatása, azonban többé nem volt elérhető egyik lány se, hiába érezték látszólag jól magukat aznap.

Már annyira nehezen viselem, semmi se okoz örömet, egyátalán minek így élni..


2012. dec. 2. 23:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
full könnyen :D
2012. dec. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ne add fel!
2012. dec. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Csak lazán! Ami nem megy azt el kell engedni, ha a megfelelő csajjal találkozol, azzal úgyis össze fog jönni ;)
2012. dec. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
10%

Sehogy. Bár elvileg hozzá kell szokni hacsak

1.Nem vagy gazdag! (Bár ez is drága mulatság lesz ha vacsorázni jársz el velük)

2.Nem nézel ki extra jól! (Bár ha ezek elküldtek akkor valszeg tényleg nem)

3.Nem vagy extra vicces, extra stílusos, extra határozott, de mégis kompromiszmokra hajló.


Különben ez így még sok szívással fog járni.

2012. dec. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És az a legrosszabb h senki nem tud megvigasztalni v legalább vmi normális tanácsot adni.. bár olyan nincs szerintem, de még a kiutat se látom :(
2012. dec. 2. 23:44
 6/15 Hetési István ***** válasza:
Nem vagy alfahím, minden lány sajnos ezt keresi. Igyál jó sokat, öblítsd le a ribik által okozott sebet.
2012. dec. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem ribik voltak, teljesen normális csajok, és jól szórakoztak látszólag velem, nem látszott rajtuk hogy unnák az egészet, sőt kifejezetten pozitív volt a hozzáállásuk :) mégis a végén mégcsak 1 nyamvadt barátságot sem ajánlottak fel..
2012. dec. 3. 00:32
 8/15 anonim ***** válasza:
Nálam is volt már ilyen. Nők terén nem panaszkodhatok, igaz nőcsábász sem vagyok, de látod másokkal is megeshet ez. Nem is egy ilyen eset volt nekem sem, de ez az emberek 99%-nál elkerülhetetlen.
2012. dec. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
István, hh "sajnos" ? Ez évezredek evolúciója alatt kialakult ösztön, kipusztultunk volna ha a nőstények az omegákkal párzanak, nem? :D De manapság szerencsére bárkiből lehet alfa, mert a dominancia már más dolgokban is mérődik. Kérdező: Majd kialakulsz ;)
2012. dec. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Menj el prstituáltakhoz, mennyé má mennyé máÁÁ! Egy igazi mártír vagy, hogy folyamatosan gyilkoltatod a lelkivilágodat ezekkel a party-szajhákkal, közben torony magasról szarnak a nyakadba :)) Egy igazi kamikaze DonJuan.
2012. dec. 3. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!