Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Van egy régi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy régi, folyamatos barátság egy lánnyal Olyan lelki szemetesládái vagyunk egymásnak. Időnként találkozunk, és kiöntjük egymásnak a bajainkat, örömeinket.

Figyelt kérdés

Mostanában azt vettem észre,ha találkozunk és beszélgetünk, megfogom a kezét és olyan remegés jön rám, meg elcsuklik a hangom és csak őt hallgatom, és csak hallgatom. Utána egész éjjel nem alszom csak Ő jár az eszembe.

Nős vagyok és gyerekem is van. Szeretem a feleségemet.

Nem tudnám elveszteni Őket.

Mitévő legyek?

Kicsit kíméljetek a válaszokkal.


2012. jan. 4. 00:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Most nem fogok ide trollkodni, mert látszik, hogy jó ember vagy,és hogy jó szándékból írtad ki a kérdést. Szerintem fékezd a lány iránt az érzéseidet, hiszen feleséged van. Inkább őrá irányuljon a figyelmed, és a csajra csak barátként tekints. Próbáld meg!
2012. jan. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Akkor legyél őszinte a lelki szemetesládáddal! Mondd el neki, hogy ez van! És, hogy egy ideig ne találkozzatok, mert a végén még a családod bánja!

Jó esetben megérti.

2012. jan. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát Tőled igazán köszönöm!
2012. jan. 4. 00:57
 4/15 A kérdező kommentje:
Bocsi ezt a szabicsnak szántam
2012. jan. 4. 00:57
 5/15 anonim ***** válasza:
[Végre egy értelmes értelmes kérdés, egy látszólag értelmes embertől.] A család nagyon fontos, biztos légkör, ostobaság lenne feláldozni. Látatlanban azt tanácsolom, hogy próbáld megőrizni ezt a jelenlegi állapotot. Ne csinálj ostobaságot.
2012. jan. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Még egyszer nagy Sz- el Szabicsnak.
2012. jan. 4. 00:58
 7/15 A kérdező kommentje:

Hát én is így gondolom józan ésszel, de az az érzés, juj!

az az nem is tudom elmondani, és ettől félek. Abban bízok, hogy Ő okosabb lesz mint Én.

2012. jan. 4. 01:02
 8/15 anonim ***** válasza:
Sajnos ebben a helyzetben nagyon nehéz jól dönteni. Én azért azt kívánom, hogy bárhogy is fogsz cselekedni, légy boldog a következményekkel.
2012. jan. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 WhiteLabel ***** válasza:

Szerintem, ha ennyire szereted őket, nem lehet gond.

Pillanatnyi fellángolás, el fog múlni.

Ez az én véleményem.

2012. jan. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, hogy lefekszel vele. Vagy akár a szeretőd lesz. Boldog leszel úgy?

Őszinte embernek fogod magad tartani?

A tükörbe tudsz majd nézni?

És tényleg megérte?

2012. jan. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!