Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány barátként nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány barátként nagyon szeret, de mellé helyesnek is tart, lehet esélyem?

Figyelt kérdés
Elég rég óta nagyon jó kapcsolatban vagyok vele,és tudja hogy szeretem,szerelemből.Ő mindig azt mondja hogy nagyon aranyos vagyok,helyes,és gyönyörű mosolyom van.De a járást nem akarja megpróbálni,de félek hogy ha kezdeményezek(megcsókolom) akkor elutasító lesz vagy akár megutálna,mivel már mondta hogy barát.Mit akar elérni ilyenkor egy lány,mert sok logika nincs benne:D szerintetek van esélyem,kezdeményezzek?? 16F
2012. dec. 2. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem anno tetszett volna, és biztos nem utasítottam volna vissza, főleg ha tetszik
2012. dec. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha kedvel és helyesnek tart, akkor kockáztasd meg, mert sosem tudod meg mi lett volna, ha...!

Engem ha nem csókol meg a barátom akkor, lehet hogy még most is csak szimpla barátok lennénk.

2012. dec. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocvs fiúk de néha annyira h/lyék vagytok de komolyan... Hol nincs ebben logika? A világon sok szép dolog van. Ez nem jelenti azt, hogy rögtön magunknak is akarjuk mindet, csak mert tetszik. Ilyen egyszerű. Te is minden lánnyal járni akarnál akit esztétikailag szépnek tartasz vagy normálisnak??
2012. dec. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

"minden lánnyal járni akarnál akit esztétikailag szépnek tartasz vagy normálisnak??"...JÓHOGY :D


Amúgy ez az "aranyos vagy", "barát vagy" szöveg egyenlő egy tökönrugással. Ne parázd túl, próbáld be egyszer, ha nem jön össze keress más lányt.

2012. dec. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
előzőnek: teljesen igazad van!
2012. dec. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,segítettetek!:D hát akkor dupla vagy semmi lesz:)
2012. dec. 3. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!