Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetek kb belezúgva egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek kb belezúgva egy lányba, akit eddig facebookon kívül még nem is láttam, és nettó kb fél órát beszéltem eddig vele?

Figyelt kérdés

Ez annyira gyerekes dolog, pedig 23 éves férfi vagyok. Mégis, meglátom a csaj képét, szinte elolvadok, ahányszor új képet tesz fel, gúvadt szemekkel kattintok oda mindjárt, azon filózok, hogy lenne-e vajon esélyem nála, ha találkoznánk..

Ez nagyon beteges? Kb semmit nem tudok róla, de olyan szinten megfog valami az arcában, hogy teljesen oda vagyok érte.


2012. dec. 4. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Beteges az ha a lány 12 éves :).

Inkább fura vagy, de ha csak így megy az ismerkedés akkor kezdj bele mert egy idő után tényleg beteg leszel.

2012. dec. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen... :D


Írj rá nyugodtan! :)

(Én mondjuk nem merek :S)


20f

2012. dec. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Beszéltem már vele párszor, de nem tudom hogy hívhatnám el valahova.
2012. dec. 4. 14:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy túlidealizálod.

A benned kialakult női ideált látod bele a lányba. Mivel nem ismered, ezt nagyon könnyen megteszi az agyad. Pont azért vagy ennyire odáig érte, mert a tökéletes lényt látod benne.

Tudnod kell, hogy ez csak illúzió, és könnyen lehet, hogy ha megismerkednél vele, csalódnál benne, mert nem annyira tökéletes, vagy csak simán más, mint elképzeled.

Javaslom, hogy próbálj megismerkedni vele, és kiderül, de annak, hogy a szemedet gúvasztod a képeire és beleolvadsz a nadrágodba, nem sok értelme van, céltalan rajongás.

Ha megismered őt az értékeivel és a hibáival együtt, akkor derül ki, hogy tényleg odáig vagy-e érte ;)

2012. dec. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ismerd meg személyesen. Nekem már volt ilyen esetem, de nem fácséről, hanem ismerős, és amint közelebb kerültünk, kiderült, hogy kilóg a kapa a szájából, vagy hogy büdös, és akkor már ki is ábrándultam. Szóval, derítsd ki, hogy ő-e az álomnő számodra. . .
2012. dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!