Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Debreceni fiúk! A város...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debreceni fiúk! A város melyik részén szoktátok leszólítgatni a csajokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Több kérdésnél olvastam, hogy elég sok srác próbálkozik utcán ismerkedni Debrecenben. Érdekelne melyik úton, téren, vagy egyéb helyen próbálkoztok, mert én még sehol nem láttam ilyen fiúkat, pedig elég sokat tartózkodom, illetve sétálok Debrecen utcáin.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. dec. 4. 16:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Hát lehet nem ártott volna odaírni, hogy értelmes válaszokat kérek, na mind1. Nem a 20F-es debreceni pasi vagyok, csak arra lettem volna kíváncsi, hogy a város melyik részén, pl. Nagytemplon környéke, Nagyerdő... mivel itt oldalon elég sokat olvastam erről a dologról kíváncsi lettem volna a fiúkra és gondoltam elsétálok megnézni, hogy csinálják a dolgot. 21/L
2012. dec. 4. 16:51
 2/6 anonim ***** válasza:

Elébe mennél a végzetednek, mi!?!?

:D

2012. dec. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha akarod elmegyek Debrecenbe és a Kossuth utcában leszólítalak. :D
2012. dec. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én a Piac utcán lakom, nem akarom, hogy leszólítsanak, csak egyszerűen kíváncsi vagyok, hogy csinálják és hogy néznek ki.
2012. dec. 4. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én és havarjaim szoktunk ilyet csinálni, bár én már kiszálltam pár hónapja a szakmából, de azért hülyeségből megcsinálnám még ma is haverokkal. Amúgy teljesen értelmetlen, még facebook-on is hamarabb szereztem olyan lányt, akinek bejövök külsőre és jellemre is, mint a városbeli leszólítgatásokkal, a lányok nagy része alapból elutasító, nem szeretitek ti ezt, ha csak nem valami nagyon jó pasira vágysz.
2012. dec. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%

#5

:D :D :D :D

Nincs.

De most komolyan, nem értem, miért pontoztátok le a válaszomat. Tudjátok, milyen kellemetlen, mikor várok a zöldre, és egy ilyen full áplatlan f.szi odajön és leszólít, de ilyen borzasztó alpári stílusban, és követ utcáról utcára és beszélgetni akar, én meg nem, és még a villamosmegállóig is elkísér és ott sem hagy békén? Ez nem vicces. Ez ijesztő.

2012. dec. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!