Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges az, hogy engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy engem mint csúnya fiút a szép lányok azért néznek, szemeznek velem, mert bejövök nekik vagy inkább csak azért, mert csúnya vagyok? Lányok, ti szoktatok többször is szemezni fiúval vagy hátrafordulni utána, ha nem tetszik?

Figyelt kérdés

2012. szept. 16. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
az h csúnya vagy nem jelenti azt feltétlen h nem tetszel a lányoknak. nem csak a külsőt nézik ők hanem pl. a kisugárzást is.
2012. szept. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ASOT ***** válasza:

Egy részük biztos "érdekesnek" talál, egy másik részének "kedvesnek" tűnhetsz, egy harmadik része talán "meg is ismerne"

Szóval talán.


Ezt nem lehet pontosan így megmondani.

2012. szept. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fülünyúl ***** válasza:
Ha tényleg olyan csúnya vagy, hogy magad is tudatában vagy, és mégis megbámulnak, sőt utánad fordulnak, valószínűleg annyira randa vagy, hogy azt bámulják meg ennyire erősen. Ebben az esetben nem hiszem, hogy azért néznek meg, mert beléd szerettek...
2012. szept. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ASOT ***** válasza:
de ha jól megfigyeled őket akkor a nézésükből le lehet venni, hogy vajon hogyan néznek rád....fintorogva a szájukat húzva avagy röhögcsélve avagy kedves mosollyal avagy bambulva , bámulva
2012. szept. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki ronda akkor csak akkor bamulom meg ha tényleg iszonyúan ronda és nem tudom nem nézni, hogy mennyire ocsmány. Amúgy nem nézem azt, aki nem tetszik.
2012. szept. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!