Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Ha elkéritek egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha elkéritek egy nő számát, akkor miért halogatjátok utána a folytatást? Ez valami taktikázás, vagy annyira nem érdekel a nő?

Figyelt kérdés

2012. dec. 5. 15:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem erdekel annyira, elhagytam a szamot, nem is emlekszem, hogy ki az, mert be voltam rugva, kesobb meglattam vilagosban, inkabb a masik csaj szamat hivtam, nincs is idom randizgatni stb
2012. dec. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Józanon kérte el, és azóta már beszéltünk, de nem megy tovább, csak panaszkodik, hogy sok a dolga és majd később keres. :(
2012. dec. 5. 15:27
 3/15 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok oda a telefonálgatásé. Személyesen szeretek beszélgetni. Mondjuk nekem eddig egy komoly kapcsolatom volt, ott szerencsém volt mert boltban dolgozott, és én meg bejárkáltam hozzá.
2012. dec. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet:

- nem érdekel annyira, csak a pia miatt mozdultam rá

- elfelejtettem hogy elkértem valakinek a számát vagy azt hogy kié az a szám a telomban

- jó csaj, de 400ftos benzinnel én nem fogok 100km-eket kocsokázni

- elhagytam a számát (volt már olyan hogy véletlen kitöröltem egy jó csaj számát)

- stb


De nálam alap, hogy azonnal sose hívok fel senkit. Mégha nagyon tetszik akkor sem. Min 2-4 nap után csörögök.

2012. dec. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Azért annyira még sem bunkó hogy elküld a véreres f*szba és soha büdös életbe nem látod többé :D


Így azért még is csak kedvesebb ^^

2012. dec. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Az utolsót nem igazán értem, ha elkéri valaki a számom azzal, hogy mindenképpen hívni fog, akkor miért akarna lerázni? Nem volt kötelező elkérnie a számom, nem mozdultam rá, ő kezdeményezett.


Egyébként buliban történt, nem ivott egyikünk sem alkoholt, a számom tuti megvan még neki, mert egy-két sms-t váltottunk azóta, csak azt furcsállom, hogy egy hét alatt csak eddig jutottunk el, és addig, hogy "pár napon belül" jelentkezik majd. Ez az, amit nem tudok mire vélni, mert ha engem valaki érdekel, akkor nem "altatom" napokig az ügyet, de lehet, hogy én gondolom rosszul.

2012. dec. 5. 16:57
 7/15 A kérdező kommentje:
Ja és közel is lakunk egymáshoz, ez sem lehet gond. Én nem kértem, hogy hívjon, ő mondta, hogy keresni fog!
2012. dec. 5. 16:58
 8/15 A kérdező kommentje:
javítva: NEM buliban történt
2012. dec. 5. 16:59
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem hallottál még a kóros telefonszám gyűjtögetőkről.


Amúgy meg van akinek az a siker ha a csaj megadja a számát, utána a számot kidobja, mivel kicsit se érdekli a csaj. a lényeg az volt hogy egy adott random csajjal eljusson oda hogy megadja neki a számát.

2012. dec. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát ha ez így van, akkor elég beteg dolog! :D
2012. dec. 5. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!