Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most lesz 2 hete hogy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lesz 2 hete hogy együtt járunk a barátommal. Szerintetek tehetünk már fel közös képek facebookra?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 09:57
 1/8 A kérdező kommentje:
bocs elírtam : *képeket
2012. dec. 6. 09:58
 2/8 anonim ***** válasza:

ez ti döntsétek el,1részt

másrészt miért ne tehetnétek? mi ezzel a baj?

max ha valami nem jol sül el ház leszeditek...ennyi

2012. dec. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tudom. de én arra gondolok hogy nem túl korai?? én nagyon tennék fel de ő lehet hogy nem szeretné vagy valami de még nem nagyon mertem tőle megkérdezni. ám köszönöm a választ!!
2012. dec. 6. 10:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Aha! Szóval nem arról van szó, hogy TI KETTEN akartok képeket feltenni, hanem csak TE szeretnél!


Nem, nem teszünk fel másról képeket a netre (közös képet se) az illető beleegyezése nélkül. Ez alap! Ezt tudnod kellene!


És igen, korai "dicsekedni" vele, ha még ott se tart a kapcsolatotok, hogy meg merd kérdezni.

2012. dec. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ASOT ***** válasza:
-_-
2012. dec. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elvileg az életed része, bár nem régóta, úgyhogy ez alapján miért ne?


De csak akkor, ha beleegyezik... és ez nemcsak amiatt, mert két hete vagytok együtt...


A párommal 19 éve vagyunk együtt, és nemhogy nincs közös képünk a Facebookon, de szólóban sincs róla. Ugyanis nem akarja, hogy egy közösségi oldalon kint legyen a képe, és ezt tiszteletben tartom.


A lányomról is csak azok vannak fenn, amiket megengedett, ugyanis van olyan kép, ami szerintem aranyos, szerinte meg béna :D.


Így az olyanok csak a merevlemezen vannak... :D.


Egy kapcsolat minősége, hossza nem ettől függ...

2012. dec. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ASOT válaszát osztom:

-.-

2012. dec. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Jézus :) ***** válasza:

idesistenem


FAAACEMOBOK!

2012. dec. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!