Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megakarok ismerni egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roxor3 kérdése:

Megakarok ismerni egy lányt, másik suliba jár, de csak a facebookja van meg? Bejelöltem, hogyan kezdjek el vele beszélni? 16F, ő 16L

Figyelt kérdés

Sajnos lányokkal való beszélgetéseimkor mindig nagyon stresszes vagyok, most vagyok túl egy elég hosszú kapcsolaton és mivel az exemmel osztálytársak vagyunk ő már bepasizott, és én is szeretnék megismerkedni egy lánnyal, haverom facebookon mutatott néhány lányt, az egyik nagyon megteszett, aranyos, szép, normális lánynak néz ki. Szeretnék vele megismerkedni, hogyan irjak rá illetve hogyan és miről beszélgessek vele, amivel tuti sikerem lenne? Nagyon tetszik nekem a lány rólam profilkép nincs kirakva, de ki fogok magamról tenni.

Egyébként ő fél évvel idősebb mint én. Van nála esélyem?



2012. dec. 6. 16:31
 1/6 anonim válasza:
100%
Dugd meg!!! Hatásos módszer :P ;)
2012. dec. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értelmes és érett válaszolókat várok! :)
2012. dec. 6. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Nehogymár a facebookon akarj ismerkedni.
2012. dec. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
miért hogy ismerjem meg akkor?
2012. dec. 6. 17:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már ezt a retardált ne Facebookon akarj ismerkedni dumát... Minden 13-18 év közötti fiú/lány FB-n ismerkedik...


Az a fontos a beszélgetés közben, hogy ne legyél bunkó vele, és ennyi... Eleint kérdezz tőle teljesen alap dolgokat, amiket minden ismerősnek tudnia kéne.

2012. dec. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, érdekes, én nem ott ismerekedem.
2012. dec. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!