Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Erre ti mit reagálnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Erre ti mit reagálnátok? Mit gondolnátok? Többi lenn

Figyelt kérdés
bejönnétek két csajnak és egyszer csak az egyik azt mondaná hogy nyugodtan válaszd a másikat
2012. dec. 7. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
A másikat választanám.
2012. dec. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám neki, hogy rendkívül hálás vagyok, hogy megengedi. Másnap pedig felhívnám, hogy lehúzhatom-e a wc-t az engedélye nélkül.
2012. dec. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megdöngetném mind2-t majd a másikat választanám
2012. dec. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megmondanám, hogy bízzák rám a döntést.
2012. dec. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt választanám amelyik nekem jobban tetszik. Nem szeretem ha bárki megmondja mit csináljak.
2012. dec. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Amelyik jóban tetszik, ez egyértelmű, azt válszd amelyik iránt nagyobb vonzalmat érzel, mind testi és lelki értelemben.
2012. dec. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amelyik lány ezt mondta jobban szerethet(szerintem) és odaadóbb is, én őt választanám(kivéve ha ronda).
2013. febr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!