Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Hogyan tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan tudnék csajozni?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a bulihelyeket, nem az én világom, és nem is valószínű, hogy ott olyat találnék aki nekem való.

Házibuli jó lenne - ha lenne..

Közeli haverom nincs, olyan csajt meg nem akarok aki 50km-re van. Ebből jön, hogy nem tudok a közelben sehova eljárkálni.

Vonaton nem tudok ismerkedni, túl sok az ember.

Pályaudvaron szintén.

Induló állomásnál láttam múltkor egy csajt aki jól nézett ki, de ez csak 1, tehát 0,01% esély hogy normális és bejövök neki én is.


Valami ötlet?


2012. dec. 7. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Bárhol tudnál csajozni.. Ha már leszólítassz valakit, vagy pl. a parkban odamész beszélgetni, az is jó kezdés. én és a barátnőm között kb.10 km-er van. igen gyakran hiányzik de ki lehet bírni. gondolom jársz suliba ott is lehet ismerkedni. az egésznek az a lényege h legyél nyitott és barátkozó, a többi az ő dolguk.
2012. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ez attól is függ hol laksz, nilyen a kisugárzásod és, hogy milyen lányok jönnek be valamint a kinézeted. Ez az ami a lányokat érdekli, mesèlj többet, hogy többet tudjak mondani. :)

L/16

2012. dec. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!