Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Utcán mennyire lehet csajozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utcán mennyire lehet csajozni és hogyan?

Figyelt kérdés
Az utcai leszólítások mennyire működnek? Elutasítóbbak a lányok mint máshol vagy azért, hogy ha jó srác vagyok, mosolygós, magabiztos (nem nagyképű) akkor azért lesz sikerem?

2012. dec. 1. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Max olyan helyen, ahol nem rohan éppen mindenki.

pl buszmegálló :)

2012. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Jól látod, engem még soha nem utasítottak el, szóval attól függ milyen vagy:)
2012. dec. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem nézek ki rosszul, sokat mosolygok és kedves vagyok. Nomeg az élet nagy részén magabiztos.
2012. dec. 1. 20:49
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Egy átlagos nő szemszögéből az utcán való leszólítás (a valóságban!):

Látja hogy félretéve a szokásokat és furcsaságokat, képes vagy utcán próbálkozgatni, teljesen élesben (meg sem ismerted, azt se tudod kicsoda-micsoda, de barátnőszerzés céljából nekirugaszkodsz egy vadidegennek)

- kényszeresen keresed a kapcsolatot, az indirektebb helyzetek nálad nem játszottak szerepet, szerencsétlenebb vagy, biztos szerencsétlen vagy a lányoknál is

- ezért önbizalom hiányos lehetsz

- biztos okkal vagy szerencsétlen, valószínűleg ilyen kis fura alkat lehetsz, aki nem kell a lányoknak

- jelenlegi magabiztosságod biztos rájátszott, erőlteted

- biztos máskor is így szoktál színészkedni, követsz egyfajta sablont magad jellemzésére is, csökkent magánvéleményi kapacitásod van


és a gyakori kérdéseken:

- te biztos a kívánt herceg vagy fehér lovon, ha ő jönne el, igent mondanék (ezt így fogalmazzák meg, hogy ha rendes, igényes és humoros, de ez még nincs lefordítva)

2012. dec. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
hát ha full lazán jönne oda, magabiztosan , határozottan, és haverkodósabb style-ban és nem nyomulós kis f*szként , akkor nekem bejönne :)
2012. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%

Az utcán senki nem azért van, hogy pasizzon, hanem nyilván mennek valahová. Ha itt állsz le csajozni, akkor evidens hogy rögtön egy nyomulós buzgómócsingot látnak majd benned.


Kivéve ha egy fekete BMW ablakából villantasz rájuk - az természetesen minden csajnál garantált nedvesbugyi.

2012. dec. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bertold ***** válasza:
0%

...és hogyan szólítasz le egy csajt az utcán ?

Tudtad,hogy a ismerkedés körülményeinek megválasztása az ismerkedőt minősíti ?

Miért nem színházban, könyvtárban, vagy múzeumban ismerkedsz ?

2012. dec. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

És aki nincs olyan környezetben ahol tudna csajozni, csak útközben/megállónál van lehetősége?

És nem mindenki ilyen színházba/könyvtárba/múzeumba menős típus.. és aki nem ilyen típus, az nem is ilyen típusú párt keres.

Szerintem simán le lehet állni pár mondatra utcán is.

Ha normális, és kinézetre bejössz neki, akkor nem hogy elküldeni, legfeljebb azt monda hogy siet.

Akkora retardált némelyik (? vagy legtöbb?) pesti, jaaj nem lehet itt meg ott meg amott, mert juj mit képzel, az utca arra való hogy menjek rajta nem hogy beszélgessek.

Mindenki siet mindig mindenkor mindenhová, senkinek egy perce sincs, ha hozzá mersz szólni biztos egy nyomorék vagy.

Hogy mersz megszólítani egy Pestit az utcán!? Hát Pesten mindenki siet!!


Hogy lehettek már ennyire Pestiek!?

2012. dec. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja még annyit, hogy drukkolok nehogy egy vérbeli Pestit szólíts le, lehet éppen annyira siet hogy még elkezd veled 10 percet ordítani hogy hogy mersz hozzászólni mikor éppen rohan, így várnia kell majd 5 percet míg jön a következő jármű, és amúgyis milyen ember vagy, hogy utcán akarsz ismerkedni? Hát normális egy ilyen ember?? Biztos egy semmirekellő fogyi vagy, csak otthon növeszted a bajszod, aztán itt nyomulsz mindenkire. Menjél inkább ... hova is menjél csajozni??? Színházba azért mennek az emberek hogy megnézzenek egy előadást, moziba szintén, plázába meg vásárolni járnak nem párt keresni. Menjél szórakozóhelyre, na oda megy mindenki "párt" keresni. Egy éjszakára. Ja hogy te nem ilyen típus vagy? Akkor nincs életed.


Még egy dolog: színházba szerintem nem pont szingli csajok mennek, vagy tévedek?

2012. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, én próbálgattam feldolgozni amit írsz, de nem jöttem rá, hogy akkor most melyik állásponton vagy. Hol az egyiket, hol a másikat gúnyolod, vagy nem értelek.
2012. dec. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!