Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha jó pasi lennék, akkor nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jó pasi lennék, akkor nem félnék a lányoktól?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos nagyon csúnya vagyok és emiatt sosem mertem középpontba szerepelni, mert egyből rosszul leettem, amint mindenki engem figyelt, beugrott, hogy milyen csúnya vagyok és biztos minden lány undort érezk irántam. Attól is tartok a mai napig, hogy valaki elkezd kigúnyolni az utcán, ezért, ha tehetem nem is megyek emberek közé inkább. Fáj, hogy a külsőm miatt sosem fog egy lány sem szeretni.

2012. dec. 7. 21:29
 1/5 Tyler913 ***** válasza:
50%
Nem.Valószínűleg akkor is egy rinyáló kis pina lennél,csak találnál más okot,ami miatt fáraszthatod az embereket.
2012. dec. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Jó pasi is lehet félénk, bár az is igaz, hogy egy jó pasinak kisujját sem kell mozdítania és tapadnak rá a csajok.

Csúnya pasinak viszont soha nem lehet barátnője, ez az élet nagy igazsága.

2012. dec. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"élet nagy igazsága."


Inkább a nagya igazságtalansága.

2012. dec. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csunya pasi talalhat kevesbe szep lanyt, egymasban meglatjak az extrat es nagy szerelem lesz belole :) csak lejebb kell adni az igenyeket es a belsot kell nezni ezzel a mai kib*szott vilaggal ellentetben...
2012. dec. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csúnya pasi is tetszhet meg jó csajnak, mert lehet, hogy annak pont olyan fura ízlése van. Nem kell lennebb adni az igényeket, mert akkor nem tudsz megadni neki te se mindent, amit megtudnál valakinek, aki tetszik is. Persze a magabiztosság nagyobb tényező, mert azt nyugodtan kijelentheted, hogy ha ezen a szinten marad a félelmed, akkor nem lesz csajod. Még szerencse, hogy ha nem is túl gyorsan, de lassan feltornázhatod azt is. Bármilyen tevékenységgel, csak érjél el benne sikereket. Célszerű lenne valamilyen sport, de akár ilyen művész valamik is segíthetnek. Hajrá! :D
2013. jan. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!