Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban lányoktól: hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányoktól: hogyan tudnék úgy közeledni hozzá, hogy ne gondolja azt, "ez is egy tipikus pasi"?

Figyelt kérdés

A történet bonyolultabb ennél. A helyzet az, hogy a lánnyal már jóideje barátok vagyunk, sok mindent megosztunk egymással. Nekem két hónapja lett vége egy két éves kapcsolatomnak, Ő pedig jelenleg egy srácról álmodozik. Persze ezeket is mind megbeszéltük együtt, és próbáltunk tanácsokkal és bíztató szavakkal segíteni egymásnak. Az utóbbi időben viszont én azt vettem észre, hogy madarat lehetne velem fogatni akkor, ha látom, vagy levelet kapok Tőle.

Ilyen helyzetben hogy tudnám finoman a tudtára adni, hogy már nem csak barátként tetszik, vagy elhívni egy randira, ahol jobban megismerhetnénk egymást? Kettesben még nem igazán találkoztunk soha személyesen, csak nagyobb társaságban.

Magát az elhívást nyilván meg tudom oldani, nem ez a fő probléma, hanem az, hogy én tényleg nagyon kedvelem mint barátot is, és ha tudomást szerez arról, hogy részemről lehetne több is, esetleg ő már nem szeretne barátkozni tovább. Ettől tartok, mert ezt nem szeretném. Ti hogy gondolnátok ezt? Mert ha így lenne, inkább el sem mondom Neki soha a dolgot, mert annál fontosabb nekem hogy eltűnjön az életemből.

Szóval ezt úgy értékelnétek, hogy "elárulom" a jól működő barátságunkat?


Köszi a segítséget, női fejjel sajnos még nem tudok gondolkodni, pedig próbálkozom ám :D


Ha ez számít, én 23F Ő 22L


2012. szept. 6. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Vesztenivalód nincs, ha eléállsz, és elmondod mi van. Mivel mindketten (feltételezhetően) értelmes felnőtt emberek vagytok, túl tudtok lépni ezen, és meg tud maradni egy baráti kapcsolat.
2012. szept. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem légy vele őszinte, abból nem lehet baj. Ha nem érez úgy, mint te, akkor maradjatok barátok. Sok sikert
2012. szept. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha eleve másról ábrándozik, akkor nem valószínű, hogy járna veled. De kérdezd meg, abból nem lehet baj? Így legalább megtudod, hogy reménykedj-e vagy hogy keress mást.

Mert így meg csak őrlődsz. Kemény helyzet.

2012. szept. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!