Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyire félre ismertem volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire félre ismertem volna (és velem együtt mindenki más) vagy valami turpisság van a dologban?

Figyelt kérdés

Tehát adott egy férfi (inkább még fiú), 21 éves. Kb 3 hónapja ismerem. Nagyon kedves, aranyos, határozott típus. Úgymond úriember, a szó szoros értelmében. Eddig nem igazán vettük egymást észre, de múlt héten megváltoztak a dolgok. Ismerősökhöz eljött kávéra, ahol ott voltam én is. Kaptam a dicséreteket és a bókokat bőven. Egyik este találkoztunk egy buliban. Ment a beszélgetés, jól éreztük magunkat, táncoltunk, nevettünk. Ismét gyönyörű bókokat kaptam, de egyáltalán nem volt rámenős, látszott rajta, hogy nem egy éjszakára akar megkapni. Telt-múlt az idő, egy puszi ide, egy oda, végül már kézen fogva mászkáltunk a tömegben. Buli után hazavitt, de ekkor sem csinált semmilyen arra utaló dolgot, hogy egy kaland lennék a számára.

Már teljesen beleéltem magam a dolgokba, amikor egyik közös ismerősünkkel elkezdtem beszélgetni. Azt mondta, hogy oké, hogy jó nő vagyok, de összejönni nem akar velem.

Miért viselkedett akkor így? Miért mondott annyi szép dolgot és miért nem lépett le egyszerűen a buliból, ha már annyira nem kellek neki? Hangsúlyozom, hogy nem egy szélhámos személyről van szó. Ezért is nem értem a viselkedését. Lehet, hogy csak taktikázik?


2012. dec. 7. 23:15
 1/7 El Greco ***** válasza:
Ha okosabb az átlagnál,valószinû,hogy taktika...
2012. dec. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Szerinted mit szeretne ezzel elérni?
2012. dec. 7. 23:30
 3/7 anonim ***** válasza:

ebben semmi taktikát nem látok.

a fickó simán mulya,vagy próbálkozna ő,de valami vissza tartja,pl nem a legjobb testi adottságokkal rendelkezi,magyarul kicsi a f@sza és ezért habozik össze-vissza.

uh max határozottnak látszik,de nem az.

gondolom fel sem mert hívni másnap,hogy tali v vmi.

2012. dec. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, nem hívott fel..
2012. dec. 8. 09:09
 5/7 A kérdező kommentje:
Reggel felhívott, hogy mi a helyzet velem.. én már komolyan nem értem a dolgokat.
2012. dec. 8. 15:11
 6/7 anonim ***** válasza:

nah:).

és kért randit?

2012. dec. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, és nagyon kedves volt :)
2012. dec. 9. 01:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!