Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Miért nem tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért nem tetszik nektek, ha egy nő kedves?

Figyelt kérdés
Tényleg normálisan, kedvesen viselkedem vele, ha találkozunk sokat puszilgatom, ölelgetem (persze azért mértékkel), odafigyelek rá, mindig kérdezgetem stb.. de hogyha épp nem is vagyunk együtt, akkor is éreztetem vele, hogy érdekel, akár írok neki egy szép sms-t (ezt nem sűrűn szoktam, mert nem mindig szokott válaszolni..hanem inkább mikor este hazaér, akkor este nagynehezen ír nekem facebookon) És igen, facebookon is ha beszélünk, ott is mindig kedves vagyok vele, kb. az 1 év alatt nem is volt hozzá egy rossz szavam sem (igen, én szeretem..) Rajta is érzem, hogy szeret.. (a maga módján:D) csak kicsit idegesítő, hogy én sosem kapok szép sms-t, sosem érezteti, hogy hiányzom neki stb... Tényleg flegmának és beképzeltnek kell lenni, hogy valamibe vegyenek a férfiak?? Vagy csak simán megszokta, hogy inkább én teszek a dolgokért..?
2012. dec. 8. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]



[link]



[link]



[link]



csúnyáknak is van nője

2012. dec. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tetszik nekünk, ha egy nő kedves, fordítva viszont ez nem igaz. Lehet h ezt tudja a pasid is, és azért nem viszonozza az ilyesmiket.
2012. dec. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fura, én kedves fiúként épp fordítva tapasztalom, a mai lányoknak nem jönnek be a kedves fiúk, ellenben a tapló macsók annál inkább.
2012. dec. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
en azt vettem eszre, hogy megszokjak, es visszaelnek vele...
2012. dec. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem a kedvességeddel van a baj. Az a baj hogy állandóan te keresed, így el van kényelmesedve. Egyszer próbáld meg hogy nem írsz rá facebookon. Várd meg hogy ő írjon rád. Meg ne keresd annyit. Ne te menj utána. Ha kellesz neki biztos keresni fog. Ha meg nem az azt jelenti hogy nem is vagy annyira fontos neki. Szóval maradj ilyen amilyen vagy. Ne változz meg, csak teszteld le hogy vajon tényleg te kellesz-e neki vagy pedig csak jobb vagy a semminél. Sok sikert! Az igazság ki fog derülni. ;)


22/F

2012. dec. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!