Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha csak a facebook-on van lehetőségem lányokkal ismerkedni és ott is csak ritkán írnak vissza a lányok?

Figyelt kérdés
Látok mindennap szerelmes párokat és úgy irigylem őket és egyben el is szomorodom, mert nekem sosem volt még barátnőm, sosem volt szerencsém a lányokkal. Szerintem az az oka, hogy csúnya vagyok és nem vagyok elég magas és tömegben is el vagyok maradva, emiatt mindenki fiatalabbnaknéz és érzem, hogy a lányoknak sem vagyok az esete. Neten próbáltam ismerkedni a társkeresőktől kezdve sok lehetőséget kipróbáltam, de mostanság már csak a facebook-on van sok lány fent és ott van lehetőségem próbálkozni, de őszintén szólva eléggé felszínes banda van ott is. :S
2012. dec. 8. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tudtad, hogy a facebook csak pár éves dolog?

Te, hogy születtél? Apád nem volt ekkora faszari?

Minimum Őt leutánozhatnád! ;)

2012. dec. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Apám is bűnronda és ő sem volt valami kelendő a lányok között, többnyire csúnya nőknek jött be.
2012. dec. 8. 18:58
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Blablablablablabla, brühühühhühüüü, blablabla...
2012. dec. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez elég szánalmas, az életet nem a neten kell élni. Tök mindegy hol kezdeményezel a külsődön az nem változtat.
2012. dec. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mi bajod van te fogyatékos?! Ha egy lány ír ki olyat, hogy neki helys pasi kell senki sem ugat bezzeg! Mocskos feminista társadalom! Apámnak végül szép nője lett, ő lett az édesanyám és én sem fogok összejönni olyan lánnyla, akihez nem tudok vonzódni testileg sem, fogadjátok el és kész, arról n em is beszélve, hogy nekem édeskevés a mai szép lányok teljesítménye, jellemre is mutasson valamit, mert nem bírom a beképzelt, hisztis, tudatlan lányokat.
2012. dec. 8. 19:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Na, ha mondjuk élőben ismerkednél, ahogy apád tette, talán összejönne neked is egy szép nő. Azok ugyanis nem a face-n keresnek pasit..
2012. dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát ha nekem valaki facebookon irogat, azt alapból skippelem, szóval elég ritka, hogy ott összejön valami. Azt meg hogy csúnya vagy meg stb azt felejtsd el, mert minden azon múlik, hogy el tudod-e magad adni, engedd el magad. És járj el mindenféle programokra, amit szeretsz. ahol sok ember vesz körül, de ne úgy menj oda, ogy rádobod magad az összes csajra, hanem csak ismerkedni. És ha sok embert megismersz, előbb utóbb lesz valaki, akivel közelebb kerültök egymáshoz.

Sajnos a szerelemnek elég bonyolult az útja, szóval járd végig türelemmel

2012. dec. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Anyádnak meg ne mutasd a #2. válaszod!!!
2012. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
wow agresszív is nem csak szerencsétlen...
2012. dec. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát nehéz, sőt nem is lehet szó nélkül kibírni ezt a sok érzéketlen, bunkó rohadt idióta barmot, akik ide írnak haszontalanul, talán csak a saját maguk szórakoztatására. De ugyan mit lehet másoknak a bánatán, baján szórakozni?! Könnyű mindezt így névtelenül tenni. Szánalmas dolog, hogy az eddigi hozzászólók közül csak egy volt olyan, amit úgy-ahogy hasznosnak, de legalább együttérzőnek lehet tekinteni.

Én is ugyanebben a helyzetben vagyok, de azzal a különbséggel, hogy nálam nem annyira a külső, hanem belső okai vannak ennek az egésznek. Én legalábbis így érzem.

Ugyan mit tehet az ember, ha egyszerűen nincs hol ismerkedni?! Mi van akkor, ha valaki hozzám hasonlóan félénk természetű, introvertált ember? Nem kell ahhoz még úgymond "csúnyának" sem lenni, hogy valakinek ne legyen párja, sajnos bőven elegek mindehhez a belső tulajdonságok is.

Ráadásul itt a szerencsén is sok minden múlik. Szerintem nem igazán jobbak az élő "lehetőségek" sem. Ha el is menne egy hozzám hasonló ember valamilyen rendezvényre, illetve ahol sokan vannak; - hát kíváncsi vagyok arra, hogy mit szólna valaki, egy idegen személy ahhoz, ha mondjuk odamennék hozzá én vagy bárki, és közölném, hogy szívesen megismerkednék vele. Itt sok múlhat a helyzeten, a körülményeken is, és ahogyan említettem, a szerencsén. De ha valaki nem ilyen, hanem egy magának való, bátortalan ember; és nem jár sehova, mert igazából nincs is hova járni, ahol ismerkedni lehetne; akkor ezzel nem lehet mit kezdeni. Egyszerűen ha nem kerül valaki ebbe a helyzetbe, akkor tehetetlen, nem tud mit csinálni, mert nem is lehet. Legfeljebb marad az internet, mint kényszerhelyzet. A társkereső oldalakon én sem jártam sikerrel, de nem ez nem rajtam múlt. A facebook-on pedig a jelentős részének nem is lehet írni idegenként, mert korlátozzák az információkhoz való hozzáférést, tehát az üzenetküldési lehetőséget is egyben. De ha ezen múlna, akkor már valamit kitalálnék, és írnék. Ráadásul elsősorban a nevét kell tudni az illetőnek, és ha valakit nem ismer az ember, akkor hogyan lehet megtudni a nevét?! Jó kérdés, költői kérdés. Az internethez nyilvánvalóan mint kényszermegoldáshoz folyamodnak az ilyen emberek, és erre meg a sok nagyokos jön azzal a szöveggel, hogy "élőben kell ismerkedni"... hát nem semmi! Nyilván azért próbálkozik valaki, mert élőben nem megy, és nincsen más lehetősége!!! De legalább az interneten mindent meg kell tenni, amit lehet.

Akik meg hülyéskednek és szórakoznak bunkó és paraszt módon, azoknak meg azt kívánom, hogy tapasztalják meg, hogy milyen magányosnak lenni! És itt nemcsak a pár hiányára gondolok. Nyilvánvalóan azok viselkednek így, akik még soha nem érezték ezt a szörnyű dolgot.

2012. dec. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!