Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, beszélgetési témák,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, beszélgetési témák, amivel közelkerülhetünk egymáshoz + egyéb.!? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Elsö randi után kicsit izgalmas a helyzet, mert jó is volt, meg negativum is volt, amiröl talán egyikünk se tehetett igazából...annyi max, h körülöttünk sokan voltak, de a beszélgetésbe nem zavart bele senki, csak azért lehet zavaró volt kicsit igyis, mind1, a lényeg, hogy sokáig izgultam, de azért és tudtunk jókat beszélgetni, meg nevetni is, de nagyon sokszor ink. csak mind2 mosolyugtunk meg ilyesmi:)

Azt éreztem, hogy semmi nemjut eszembe és tök nehéz vmiről beszélni, de igyekeztünk "segiteni" egymást, a következő talin, hogy tudnánk kicsit közelebb kerülni egymáshoz, h legyen egy kis romantika is, VONZALOM jobban, mert FB-n pl már nagyon sok mindent kitargyaltunk, még a talalka elött ugye)!! jó biztos van, amit nem érintettünk, sokan beszélik itt az oldalon is a szexel kapcsolatos témákat is, és szerintem müködhetne, csak abba óvatosan kell belekezdeni vagy nem is tudom:)

Azt tuti, hogy már nem fogok azért úgy izgulni, és mégjobban felkészülök:dd Sztem mindenkét félröl tettszünk egymásnak, csak én úgyérzem már talán, hogy ismerem, meg minden tökjó és a puszin kívül (nem sex) talán olyanra lenne szükseg(em) hogy kiss, hug ilyesmi, ami csak lesz majd...na és ÉN talan mar azt érzem, hogy ilyesmi kellene, hogy tlejesen lángra lobbanjon az egész:)



2012. dec. 8. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiváló téma az ismerkedéshez a perverziók kitárgyalása. :)
2012. dec. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
szerinted ki a f***om fogja ezt vigig ovasni? má bocs! :D
2012. dec. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és abba hogy kezdenél mondjuk bele?:)
2012. dec. 8. 20:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgessetek előtte a kompromisszumokról, úgy két napig, utána jöhetnek egyből a perverziók. :)
2012. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem mondassz butaságot, de pontosan, hogy érted ezt amit utoljára írtál:) Kifejtenéd légyszíves?!:)
2012. dec. 8. 21:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet kifejteni! :D Akinek "szól", az érti. :)

Így alakult, és kész! :D

2012. dec. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Beszéljetek online a perverzióitokról, mi fér bele, mi nem... Nem személyeskedve, tehát nem online szex, ha nem "tudományosan"! :D

Burkolt szeretkezés.

Mennyi idős vagy egyébként? Lehet nem érted...

:)

2012. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ki az akinek szól akkor és mi az ami ugy alakult?
2012. dec. 8. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!