Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjek a lány felé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek a lány felé neten, ha megvan a közös vonzalom? Mi az ideális napi beszélgetési mennyiség? 18F

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy lány akivel kölcsönösen érdekeljük egymást, nyitottak vagyunk mindketten (megjegyezte hogy jelenleg "kapcsolatban él", de a "se veled, se nélküled" állapotban van, s szívesen ismerkedne velem, sőt, még randira is jönne) A gond az hogy messze lakik is jelenleg nem érne ra erre, de mindenképpen szeretné a dolgot a jövöben.


Külön kérte tegnap is beszéljünk holnap is (azaz ma), plusz megkérdezte még az időt is mikor tudunk beszélgetni, viszont eddigi tapasztalataim alapján egy lány tudat alatt szereti, ha nehezen kap meg egy fiút, (plusz nekem is van jobb dolgom mint egész nap a gép előtt ülni, plusz nem is egészséges a túlzásba vívése) illetve viszonylag keveset beszél vele (pl naponta 1, másfél óra) Igazam van ebben? Hogy találhatom meg az ideális napi mennyiséget? Hogy ne legyen sok, de fent tartsam az érdeklődését!


2012. márc. 3. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Naponta 120 szó.

Ez hetente 5 szóval nő.

2012. márc. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nincs ideális napi mennyiség, majd mindketten érzitek, hogy mennyi a megfelelő. a csaj amúgy nem valami tisztességes, hogy akkor randizna veled, mikor barátja van, úgyhogy vagy szakítson vele előbb, vagy maradjon vele, de akkor hagyjon téged.
2012. márc. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia 10:10!


Igen, ez nem valami tisztességes húzás lenne, de majd idővel meg is fogom kérni, hogy vagy ö, vagy én, de ne húzzuk egymás idegeit fölöslegesen! Abszolút nem vagyok híve a hitegetésnek

2012. márc. 3. 10:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy találhatod meg, hogy ne menjetek túl egy bizonyos határon. Pl. ha már szexuális dolgokról beszélgettek, mielőtt randiztatok volna, az durva. Ugyanígy a csókkal való köszönés is.
2012. márc. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia 10:28!


Szerintem ez egyén függő, véleményem szerint fontos a szexualitásról (is) beszélgetni (persze nem közvetlen, csak burkoltan, finoman, elhintegetve) hiszen akkor ezzel finoman éreztetheted a másik személlyel, hogy többre vágysz mint barátság (persze ez egy elég kockázatos téma, mert könnyen lehet túlzásba vinni, ami senkinek se jó!)

2012. márc. 3. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!