Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Találtok vmi vonzót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Találtok vmi vonzót egy nálatok pár évvel fiatalabb pasiban?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit? Játszuk el a kisfiút, v viselkedjünk idősebbként? Mi jön be?
2009. aug. 20. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én momentán bele vok zúgva egy srácba! ő most megy nyolcadikba én meg kilencbe! Egyszerűen imádom! Nem toom miért!A hangjába szerettem bele, meg az egész kisugárzásába!

Az a lényeg h ne játszd meg magad. Add önmagad!

2009. aug. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én a komoly, érett, felnőtt gondolkodású fiúkat szeretem, és ez egy nálam fiatalabban ritkán van meg, vagy csak megjátssza. megjátszás pedig nekem nem kell.
2009. aug. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az én korosztályoba alig van helyes srác..elvétve találok egyet egyet ...mind kocka :S

este a városba se látok 13-14 éveseket...a 16-17 éves srácok között meg nagyooon sok helyes van :P

13/l

2009. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15 évesen nem a 13 éves fiúkákban:D
2009. aug. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én 21 vagyok, a barátom meg 19,ritka érett gondolkodású. szerintem ilyen nincs mégegy,amikor tudtam h kell, nem tudtam h ennyivel fiatalabb,és ő is néz ki idősebbnek :) már 3éve együtt vagyunk, viszont akkor az volt a jó hogy megronthatom,mert az eddigi barátaim nagyon bénák voltak és idősebbek. ő meg szűz és nála jobbat keresve se találnék :)))
2009. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 23 éves lány vagyok és nagyon szimpatikusnak találtam egy fiút,olyan bájos mosoly volt,jó humorna és a gyönyörű szemeivel egyszerűen levett a lábamról...szerencsére nem történt köztünk semmi,kiderült,hogy ő még csak most lesz 14.Én 16-nak tippeltem,de még az is sok
2009. aug. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

en 30 eves lany vagyok es nagyon szimpatikus egy 21 eves fiu.nagyon kedves, udvarias, erett gondolkodasu, viselkedesu, jokepu.

sajnos el kell nyomni magamban a szimpatiat mert nem tudom elfogadni,feldolgozni a godolatot hogy egy nalam ennyivel fiatalabb fiu tetszik.fura helyzet.

amikor talalkozunk kerulom a vele valo beszelgetest, amit nem minden esetben tudok megtenni.olyankor zavaromban butasagokat -is- beszelek (tiszta orult vagyok)

de honnet tudjam o mit gondol rolam egy nala 9 evvel idosebb lanyrol... ami a sors fintora, hogy nincs baratnoje.

2009. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt mondják a szerelem kortalan.. Érdekesek a válaszok, még írhattok nyugodtan!!
2009. aug. 21. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!