Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Megharagudnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Megharagudnátok a lányra, aki nektek tetszik, ha belelökne a hóba viccből?

Figyelt kérdés
40 cm-es hóba.
2012. dec. 9. 13:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
32%

Aztán meg kiírod fb-re, hogy mekkorát trollkodtál?? x'DDD

Most komolyan tégy meg valamit az emberekért vagy az állatokért vagy gandalfért ÖLD MEG MAGAD mert a te fajta figyelem mániás kis kurv@k miatt van itt a világ ahol.

2012. dec. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
A 4-es válasza tetszett! :D
2012. dec. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Neked meg mi a tököm bajod van?! Miért lennék figyelem mániás k*rva, ha viccelődni akarok egy fiúva ? Mi köze van az egészhez te vadbarom? Fogadjunk, hogy valami utolsó nyomorult vagy, akinek soha nem lesz normális barátnője és azért mérgesedsz fel azon, hogy mások tudnak boldogok lenni... Mellékesen, Facebook-ra, kb. fél évente, ha kiírok valamit.
2012. dec. 9. 13:29
 14/25 A kérdező kommentje:
fiúval* Mielőtt kijavítanál b@romarc.
2012. dec. 9. 13:32
 15/25 anonim ***** válasza:
pontosan ezt tenném én is. aztán amikor azt hinnéd, már nincs harag, jeget raknék a pólódba :D
2012. dec. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

azért ne haragudj de érdekes egy stílusod van kérdező...

beszól 1 vadbarom és te rögtön visszavágsz ugyan abban a stílusban ?

2012. dec. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Most mit csináljak ha beszól? Normális emberekkel vagyok körülvéve és ilyet még az életben nem mondtak nekem, hogy öljem meg magam meg, hogy kis ku. vagyok..
2012. dec. 9. 13:39
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem ide tartozik, de szerintem ha "normális" lennél, akkor nem így reagáltál volna.:)
2012. dec. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
EJó, akkor nem vagyok normális.. Te tudod! Akkor tele kedvességgel kellett volna válaszolnom, vagy hogy gondolod?:)
2012. dec. 9. 13:43
 20/25 anonim ***** válasza:

figyelj aki nem üti meg azt a szintet hogy szóba álljak vele.. (és ezt nem ezért mondom mert egoista vagyok..) ahhoz nem fogok lealacsonyodni.... és vagdalkozni vele..

neked is ezt kellet volna tenned...

2012. dec. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!