Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet valaki ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ennyire negatív? (ezzel a hidegséggel mit rejtegethet? )

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki ilyen látszólag hideg flegma közönyös. Olyan leszarom típus, mintha minden mindegy lenne neki. Negatív, nagyon nyugodt és higgadt. Eléggé öntörvényű is és magánakvaló. A titokzatossága teszi mégis vonzóvá...Úgy áll a dolgokhoz h igazából minden jő neki, és egyben semmi sem. Mindenre ráun egy idő után. De nagyon jókat lehet vele beszélgetni, okos, humoros, és egy jó adag önirónia van benne. Mégis azt gondolom, ez a közönyös cinikus fazon csak álarc, csak azt nem tudom, vajon mit rejthet.

2012. dec. 9. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Túlzott érzékenységet, sebezhetőséget, csalódástól való félelmet. Így védi magát.

Üdv nálunk!

2012. dec. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hm mintha rólam írnál.

Szerintem egy igazán szép szerelmet vár.

2012. dec. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tökéletesen jellemeztél engem. Azt rejtegetem, hogy belül egy pillanat alatt össze tudna omlani a kis váram.
2012. dec. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én kiszemeltem is ilyen, ezért nem merem megközelíteni! Szerintem nem tehetnek róla, ilyen a természetük.
2012. dec. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem egyszerűen elege van abból hogy hülyékkel van körülvéve.
2012. dec. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#2

Hm mintha rólam írnál.

Szerintem egy igazán szép szerelmet vár.


Én válaszom:

Hm mintha rólam írnál.

Szerintem egy igazán szép szerelmet vár.

2012. dec. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rám is igaz ez, és pont azért, amit az első írt.
2012. dec. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#2

Hm mintha rólam írnál.

Szerintem egy igazán szép szerelmet vár.


#6

Hm mintha rólam írnál.

Szerintem egy igazán szép szerelmet vár.


Az én válaszom:

Hm mintha rólam írnál.

Szerintem egy igazán szép szerelmet vár.

2012. dec. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából saját magát rejtegeti. Ez egy védőburok a rendkívül silány világ és buta emberek kizárására. Magam is ilyen vagyok 99%-ban. Akik ismernek azok közelében teljesen magam vagyok. Tőlem is "félnek" kezdeményezni, én még soha nem szoktam mert "minek" még is ha valaki jön szívesen fogadom és még rendes is lehetek vele esetenként.
2012. dec. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászóló jól írta.

A humor egy védőpáncél, talán az egyik legjobb, mert legalább a másik is nevet egyet, és én sem érzem magam kellemetlenül.

Azt még hozzáírnám, szerintem akkor viselkedik így az ember, ha nem találja a környezetét, a talaját a személyisége kibontakoztatásához. Addig pedig védi magát.

2012. dec. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!