Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfitársaim! Ha leszólítotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Ha leszólítotok egy lányt nem féltek a negatív kritikától? Hogyan kezelitek azt?

Figyelt kérdés

2012. aug. 19. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért kéne félni tőle ? Tanulni kell belőle !
2012. aug. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ASOT ***** válasza:

Benne van a pakliban! Ezt be kell vállalni, hogy nem-et is mondhatnak.

Próbálkozni kell tovább ennyi.

2012. aug. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A nem az nem probléma, ha csak ennyi lenne simán leszólítgatnék még ma is lányokat, de amikor egy buta kis tini rib@nc egyenesen kigúnyol mások előtt, akkor az eléggé elveszei a maradék kedvemet is a további próbálkozásoktól. Én azóta egy lányt sem szólítottam le élőben, kényelmesen itthon neten ismerkedem, bár itt sem kedvesebbek a lányok. Bár nem is tudom mit várok, a rendes, szép, bájos, filigrán lányok már úgyis foglaltak mind. Aki nem az meg egy válogatós, kényes, beképzelt rib@nc.
2012. aug. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló jól mondja. Ezért nem is szólítok le lányokat, esélye úgyis csak annak van, aki jól néz ki.
2012. aug. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ASOT ***** válasza:
igen ezek a tinik mások....röhögcsölnek ésatöbbi...
2012. aug. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezek szerint sokan nem tudják, hogyan kell leszólítani valakit. A ma menő és egyébként is csajozós dumát jobb hanyagolni, ez lehet, hogy régebben bejött, de manapság már nem igazán...

A minap egy csaj úgy kezdte a beszélgetést: "Szia! A húgomra vigyázok." Oké, hogy tényleg ott volt egy csaj, és oké, hogy hasonlítottak is, na de ki gondolta volna, hogy valaki ilyesmivel indít egy beszélgetést? Mondjuk nekem kicsit könnyebb dolgom van a munkahelyem miatt... De akkor sem kell túlfüstölni ezt a dolgot. Csak lazán, természetesen.

A kérdésre is válaszolván, az esetleges elutasításra a reakció: Köszönöm, további kellemes estét/szórakozást/ miegymást... És már ott sem vagy.

2012. aug. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Én komolyan nem értelek titeket... Velem a legtöbb csaj, ha el is utasított, teljesen normálisan beszélt, nem volt semmi sértő benne.

Én is belefutottam pár ilyen röhögősfruskába, aki miután megpróbáltam elhívni, elég lesajnálóan röhögött, hogy "veled? ne szórakozz...", mire eltöprengve ránéztem, hogy "igazad van, te valószínűleg még arra sem vagy jó, hogy megdugjalak", erre persze ment a hiszti, hogy kva szám, stb stb... Mire csak legyintettem, hogy "ne ne, nem kell szabadkozni, köszönöm, hogy felvilágosítottál, hogy hepa C-s vagy, rendes tőled!" ezt olyan hangerővel, hogy mindenki minket nézett a közelben, meredten, aztán távozás...

Ő volt az egyedüli kiugró esett, és ezzel már ő sem tudott mit kezdeni, mert aznap láttam, hogy még úgyis elkerülték a csajt, hogy szerintem gyaníthatták, hogy csak úgy mondtam...


A bunkók véleményére nem kell adni, de főleg nem kell megalázva érezned magad miattuk... Amíg ezen nem jutsz túl, úgysem tudsz rendesen lányokkal ismerkedni, de főleg nem fogod tudni kezelni őket, vagy kiszúrni, hogy melyik az amelyikkel érdemes próbálkozni.


Amúgy mondom, velem a többség mindig korrekt volt, és ha nem, akkor mondtam, hogy értem, további minden jót és annyi. Nem zaklattam tovább, meg lihegtem a nyakukba, sokan ezt is elcseszik, hogy nem értik, hogy a nem az nem...

2012. aug. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy hogyan szólítod le.

Én elég sokszor tapasztalom ezt és a férfiak nagy része elég bunkó,lekezelő.

Ha udvariasan odajön elmondja,hogy tetszem neki és esetleg meghívhatna-e egy kávéra vagy lenne-e kedvem valamikor beszélgetni,akkor nyilván nem küldöm el a p*csába,hanem normálisan válaszolok.Jelen esteben nemet,mert párom van.

2012. aug. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!