Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csalódás csalódás hátán. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódás csalódás hátán. Hogy lehetne így önbizalmam?

Figyelt kérdés
Mindenki állandóan azzal jön, hogy hát legyél magabiztos, legyen önbizalmad, de hogy a fenébe, ha állandóan csak csalódás jut? Mire alapozzam akkor azt az önbizalmat?
2012. dec. 9. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem a megfelelő partnereket választottad.Aki hozzád illik azzal kapcsolatban nem fog csalódás érni, s az önbizalmad is helyre billen.
2012. dec. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kezdj el baráti társaság után nézni,ha rendes embereket válogatsz össze ők rávezetnek a jó útra,ismerősi körből gyakrabban kerülnek össze párok.
2012. dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelni.
2012. dec. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Választ akartok az önbizalomszerzésre???????
2012. dec. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tyler913 ***** válasza:
Hat ne masok elismeresere...magadnak kell tetsszel elsosorban,szoval ugy alakitsd az eleted,hogy buszke tudj lenni arra,aki vagy. Fejleszd onmagad testileg-lelkileg-szellemileg,torekedj arra,hogy jo legyel abban,amit csinalsz. Ha a "mit szeretek magamban?"- listara kapasbol eszedbe jut 10 dolog,jo uton jarsz.
2012. dec. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hiába, büszke vagyok én az eredményeimre, de ettől még nem lesz nőm. Ezek csak akkor számítanak, ha a csajok számára "népszerű" dolgokban jeleskedsz.
2012. dec. 9. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!