Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak tényleg képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg képesek évek múlva is arról mesélni, hogyan járattak le egy lányt?

Figyelt kérdés
Röviden: amikor még 13-14 éves naiv kislány voltam, addig hülyített egy nálam két évvel idősebb srác, amíg beleestem, aztán mindenki előtt leégetett ezzel. A hétvégén több év után újra találkoztunk, és annak a pasinak mesélt rólam és a 8 évvel ezelőtt történtekről, aki jelenleg udvarolgat nekem. Megjegyzem, az első pasinak komoly kapcsolata van már kb. 4 éve.

2012. dec. 10. 15:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Akkoriban eléggé megviselt, és sokáig önbizalomhiánnyal küszködtem, most meg nem értem az egészet. Amúgy azóta már egy párkapcsolatomat sikerült tönkretennie - bár az nem volt igazán komoly (17 éves voltam).
2012. dec. 10. 15:16
 2/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha én lettem volna aki udvarolgat neked, akkor szépen leütöttem volna a csávót ha elkezd nekem ilyeneket mesélni rólad..
2012. dec. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem általánosítanék így, hogy "a férfiak" inkább egyes emberek.

Megjegyzem elég szánalmas dolog részéről. Valószínűleg azért hánytorgatja fel még ennyi idő után is a történteket mert jelentéktelen kis életében talán ez az egyetlen dolog amivel fel tud vágni.

Ha még sokáig akarja folytatni rúgj egy nagyot a lábai közé aztán majd leáll vele.

2012. dec. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3-as ez a rugásos nagyon jó :DDD aztán majd mondhatod h inkább azzal dicsekedjen h esett össze :D
2012. dec. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfiak agya úgy a 30-35. életévüktől kezd benőni - mármint akkortól veszik komolyabban a dolgokat. Persze vannak ellenpéldák is...
2012. dec. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek az általánosításért :)
2012. dec. 10. 15:30
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak hát... a történtek fényében azon gondolkodom, hány embernek mesélhette már el.
2012. dec. 10. 15:32
 8/12 anonim ***** válasza:

szerintem is mond meg neki legközlebb, hogy sajnállak, hogy ez volt legnagyobb örömöd éltetedbe.


amugy sajnállak egy ekkora paraszttal volt bajod :/

2012. dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mit csinált veled pontosan? :O

Mert attól h beleesel vkiben az még nem égő, ha meg visszaél vele az rá nézve égő max..

2012. dec. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem csak ő, hanem minden ember ilyen. Ha régebben megaláztatok valakit, nevettek rajta, kigúnyoltátok, stb... és évek múlva megint találkoztok vele ugyanúgy mindenkinek az fog beugrani, hogy "hé de sokat basztattuk azt a srácot, mennyit röhögtünk rajta még régen", csak a normálisabb réteg ezt nem fogja tapló paraszt módjára felhántorgatni mindenki előtt és nem fog vele eldicsekedni, hogy mekore egy genyó állat volt régen.
2012. dec. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!