Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozgatok egy fiuval már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozgatok egy fiuval már egy ideje nagyon jol is érzem magam vele de nem tudok hosszasan a szemébe nézni vagy mikor csókra kerülne a sor én zavarba jövök:S mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 10. 15:41
 1/8 Jézus :) ***** válasza:
Légy magabiztosabb. Tudd, hogy mit akarsz.
2012. dec. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
pont ez a baj nem tudok magabiztos lenni nem érzem magam elég jónak :S
2012. dec. 10. 15:59
 3/8 Jézus :) ***** válasza:

Önbizalom hiányod van?

Úgy érzed jobbat is találhatna magának mint te?

Vagy ennyire nem durva a helyzet?

2012. dec. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
önbizalomhiány de nagyon :D és szerintem ez miatt nem tudok a szemébe nézni :S
2012. dec. 10. 16:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Bízd rá szerintem. Ne te közeledj, hanem várd meg, hogy ő csókoljon meg akkor és úgy, amikor és ahogy akar. A csóktól nem kell félni, hagyd, hogy vigyen magával az ár, és kövesd őt. Ne akard egyből belesűríteni az összes érzelmedet, és nem tudod elrontani.(: Ne görcsölj rá, ne tarts attól, elég jó vagy-e neki, mert ha nem lennél az, nem lenne veled.(: A legfontosabb viszont az, hogy bízz meg benne. Hajrá! Ne szalaszd el az alkalmat az aggályaid miatt, mert később megbánhatod.:/
2012. dec. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:D köszönöm szépen a biztató szavakat :D csak sikerüljön is :D túl stresszelős vagyok :D
2012. dec. 12. 20:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, én is.:D Meg tele komplexusokkal, hogy jajj, ugyan ÉN csak nem vagyok jó neki, meg, hogy mi van, ha nem tudom úgy szeretni... vagy megadni neki... És ezek miatt a baromságok miatt ugrott anno egy kapcsolatom. Annyira megbántam...

Ezek voltak a lelki vonzatok. Most meg a fizikai mibenlét aggasztott, mert egy sráccal készültem találkozni, akiről tudtam, hogy meg akar szerezni. Viszont ő is az a túl jó nekem kategória. Nem kellett volna annyit rástresszelnem, mert nagyon jól csókol, ráadásul felkeltettem az érdeklődését. Viszont, ha nem kapok észbe, hogy legalább látszólag nyugodjak meg, akkor most ezt sem írhatnám (:


Ha komolyan gondolja a srác, nem lesz gond, engedd el magad vele. (Utolsó voltam)

2012. dec. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2012. dec. 15. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!