Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Negyedik alkalommal találkozta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyedik alkalommal találkoztam egy lánnyal. Egyedül él. Megengedte, hogy bemenjek hozzá. Nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük,hogy nem megyünk el sehová,megnézünk nála egy jó filmet.A franciaágyán fekve néztük a filmet.Előtte már csókolóztunk,gondoltam,megcsókolom.Ahogy felültem,és felé fordultam,sajnos kijött egy elég hangos puki belőlem.Nagyon megsértődött,azt mondta vegyem fel a cipőmet,és menjek el.Próbáltam megmagyarázni,hogy véletlen volt,de ő azt mondta,ekkora paraszttal még nem találkozott.Hogy tudnám megértetni vele,hogy véletlen volt?
2012. dec. 10. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaj várj, előbb hagy nevessek xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Na szal, sztem volt benne igazság, de ember vagy, lehet a csaj picit prűd. De na, még nem is volt a kapcsolatotok "olyan szinten"

2012. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

hát ha ez igaz akkor durva,szerintem ö a nagy paraszt!

ez normális emberi dolog,hogy valaki fingik,miért ö nem szokott? nálam volt,hogy elsö randin fingott a csaj...és?

nem szolta érte,emberek vagyunk!

felejtsd el ezt a hülye libát!

2012. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Vizuális képzelőerőmnek hála ezt elképzeltem xDDD

Bocsi hogy nevetek,de vicces hogy a csaj ezért kiakadt


Jó most csajok írják hogy fúj így meg úgy,de ha finganod kellett akkor sajnos ez van.

Inkább az jöjjön ki mint a mentő.

2012. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mátyás király mondá vala:

Hangos fingnak nincsen szaga.

De amelyik hang nélküli,

Annak szaga rendkívüli...


Még jó, hogy nem pusztítottál ki egyúttal minden élő organizmust a szobában. Amúgy meg szép volt! :D

2012. dec. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Állj bosszút, hogy megsértődött és a következőt nyomd közvetlen az orra alá.
2012. dec. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

nagyon elrontottad.

azért van a mellékhelyiség hogy oda kiszaladj és ott intézd el ezt, addig vissza kell tartani mert így illendő.

legalábbis idegen helyen, saját lakásában mindenki azt csinál amit akar

de valaki ágyába rondítani... a legnagyobb b.unkóság ami létezhet

2012. dec. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mikortól kapcsolat, a kapcsolat...?

Mikor a fiú látta a lányt smink nélkül, a lány hallotta a galambokat!

Mutasd ezt meg Neki, és tedd hozzá, Te csak egy magasabb szintre akartad rakni kettőtök életét!

Besírtam a nevetéstől!

2012. dec. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt beszopt@d.:D

Ha jó arc lett volna,csak annyit mondott volna,hogy"ez már akkor is sz@r volt amikor megetted".:D

2012. dec. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Mókusgyilkos ***** válasza:

hmm én így ismerem:

Mátyás király mondá vala,

hangos fingnak nincsen szaga,

de amelyik sunyi, lapos

annak szaga irtózatos.

2012. dec. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az én barátom mindig azzal fenyeget, ha rossz vagyok, bepukizik xDDDD. ÉS én meg rossz vagyok, ő meg tartja a szavát xD És akkor megindul a Benny Hill show

http://www.youtube.com/watch?v=Gpc5_3B5xdk

2012. dec. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!