Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, miért néztek meg vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért néztek meg vagy kezdeményeztek egy olyan csajnál, akin kb 10 kg súlyfelesleg van?

Figyelt kérdés
Szóval én tudom magamról, hogy nem vagyok bombanő a súlyom miatt, 165 centihez 62 kiló vagyok, de már így is leadtam 8-at és erőteljesen edzek és le akarok fogyni..van pár helyes srác, aki megnéz, rámmosolyog, de van olyan is, aki szeretne velem ismerkedni. Nincs önbizalmam, ezért kérdezem, hogy ti miért viselkedtek így egy teltebb csajjal? Mármint nyilván ha egy srác sportos, helyes, akkor nem értem mit akar egy olyantól, akinek vastagok a combjai, mikor találhatna vékonyat is. Csak szórakoznak és ki akarnak használni?
2012. dec. 10. 23:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert tetszik :) (Úrristen b*szdmeg, ki hitte volna mi?)
2012. dec. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
Talán azért mert a pasiknak nem egy csontváz kell hanem egy nőies nő. Te is hová akarsz fogyni 62 kilóról? 40-re ?
2012. dec. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
szal pl én kimondottan az izmos csajokra bukok, de a szívem mégis egy kis pufi rabolta el :D Ilyen ez...:) Nagyon sok függ még a kisugárzáson, stb dolgon. Egy gyönyörű mosoly meg egy szelíd szempár sokkal jobban megmozdít mint a jó test :)
2012. dec. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

-Tud főzni.

-Jól állnak anyagilag, van mit enni.

-Stb...

2012. dec. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem, csak nehéz elhinni, hogy egy olyan srác, aki kisportolt, izmos és van több tucat 40 kilós lánybarátja, miért egy olyannál próbálkozik, aki akkora, mint egy anyatehén.
2012. dec. 11. 00:02
 6/27 anonim ***** válasza:
"Moki", Te vagy az? :D
2012. dec. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
Mert van mit fogni, ez a kapaszkodó.
2012. dec. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy nagyon is lehetséges az, h a 40 kilósak közt te vagy neki a kis drágaköve :D
2012. dec. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Moki..hát nem, az nem én vagyok. Amúgy nem azért vagyok ekkora, mert sok szart összeeszem, hanem mert hízékony alkat vagyok és ha nem sportolok, még a zöldségektől is hízom kb. Ezért most életmódot váltottam és rengeteget edzek.
2012. dec. 11. 00:06
 10/27 anonim ***** válasza:
te bele gondoltál már? eleve nem voltál kövér,60 kiló nem sok,nekem még simán kellettél volna(a kövéreket meg nem szeretem)most meg picit sovány is lettél,akkor mi itt a gond?Bármeik csajnál lehet hogy kihasználni akarja valaki.A megoldás:nem szabad 1 hónapon belül engedned a szexet,se a pettinget,aki kivár,az nem csak dugni akar.
2012. dec. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!