Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Randi után mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Randi után mennyi idővel kezdeményeztek beszélgetést a csajnál ha bejön nektek és jó volt vele?

Figyelt kérdés

Vasárnap voltam egy pasival, de még tegnap este sem írt rám vagy hívott fel. Pedig úgy váltunk el, hogy ő jött oda hozzám és csókolt meg és mondta, hogy jól érezte velem magát, de még azóta sem keresett.

Nem is fog már?!

23/L


2012. máj. 10. 06:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Randi után? Ha nem mellettem ébred reggel, akkor másnap hívom. Ha mellettem ébred, akkor aznap.

Ha aggódsz, dobj rá egy üzenetet facebookon, vagy egyszerűen hívd fel. Ma már nem ciki egy nőnek kezdeményeznie, főleg ha megcsókolt. Ha valami baja van, úgyis elmondja.

2012. máj. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Együtt ébredtünk reggel :/ Aznap du. még beszéltünk Facen, de én kezdeményeztem.

Már félek írni, mert azt sem szeretném, ha piócának nézne, d e viszont tudatni akarom vele, hogy ha ez kaland is marad, hogy ő volt az első ilyen "kalandom"

2012. máj. 10. 06:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyi volt. Egy éjszakára voltál jó neki.
2012. máj. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha akarna valamit már keresett volna! Szerintem felejtős lesz a dolog....


27/F

2012. máj. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is így gondoltam sajnos.......
2012. máj. 10. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!