Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti próbálkoznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti próbálkoznátok hónapokig egy lánynál, ha csak meg akarnátok fektetni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki jóképű, izmos, kb bárkit megkaphatna. 4 hónapja ismertem meg, jelezte, hogy nagyon szépnek tart, randiztunk is egyszer, sokat bókolt, aztán jött egy hülye érzés, hogy nem akarom, hogy csak kihasználjon, mert pont akkor voltam túl egy csomó csalódáson, meg lelki válságon és amúgy sem zsánerem ezt a szépfiú kategória, aki csak szexet akar. Meghátráltam, pedig ő mindig aranyos üzeneteket küldött, mindig kedveskedett, elhívott jobbnál jobb programokra, de beijedtem és visszavonultam. Még egy ideig próbálkozott, aztán 1 hónapig nem keresett. Viszont egy ideje újra elkezdett keresni, hogy nagyon régóta nem talál egy rendes lányt és mindig csak ribancok találják be, akikkel csak dugni tud, tőlem viszont komolyat szeretne, mert nagyon szép vagyok és okos.

De vannak közös ismerőseink, akik tipikus kigyúrt gyökerek és félek, hogy ő is olyan, csak adja a szépet. De akkor próbálkozna hónapok óta, ha csak le akarna fektetni?


2012. dec. 11. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy mi a fogadás tétje, lehet jól járnál te is
2012. dec. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nemcsak meg akarnám fektetni, akkor se próbálkoznék pár percnél tovább. A srác egy lúzer, neked pedig nem is tetszik igazából, különben rögtön beugrottál volna akár az ágyába is.
2012. dec. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kivel fogadott volna? A közös ismerőseink nekem nem haverjaim, nem vagyunk beszélőviszonyban, csak egy suliba jártunk, nem hiszem, hogy számon tartják, hogy kivel ismerkedem. Egyébként sem vagyok egy nagymellű plasztikcica, akire izompacsirták hajtanak állandóan.
2012. dec. 11. 14:30
 4/6 anonim ***** válasza:

58%-os egy lúzer, mindig itt ül a gép előtt és nyomatja a világfájdalmas, életutáló szövegét csak azért, mert senki nem áll szóba vele.


Amúgy ezek a sztereotípiák semmit nem jelentenek, ahogy nem minden szép lány ringyó, úgy nem minden helyes srác f.szfej.

Attól, mert valaki ki van gyúrva, ad magára, még lehet, hogy ki van éhezve a szeretetre és szeretne egy rendes, boldog párkapcsolatot, meg érzelmeken alapuló szexet.

2012. dec. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az 58%-os tényleg mindig ezt csinálja...


Amúgy nem hiszem,hogy hónapokig udvarolna, ha csak dugni akarna. Ne parázz rá! :-)

2012. dec. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tozlaae válasza:
Ha nem akarsz vele lefeküdni, azért, hogy nehogy kihasználjon, akkor te pedig érzelmileg használod ki. Fontos tudni, hogy a nők is férfiak is szerethetik a szexet, de a férfiak jobban ösztönlények, a nők pedig inkább érzelmi beállítottságúak. Neki ugyanolyan rossz, egy testiség nélküli kapcsolat, mint neked egy érzelmek nélküli.
2012. dec. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!