Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jól érzem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól érzem, hogy valójában tetszem néhány szép lánynak is vagy, tévedek?

Figyelt kérdés

Sok éve kezdődött, még középsulis voltam, akkor voltak olyan jelek, hogy nem is egy szép lánynak tetszettem. Ezek a szép lányok olyat csináltak, hogy példáuol előttem sétált az egyik, majd hirtelen hátrenézett és rám mosolygott. A barátnője meg, amikor meglátott folyton nevetgélni kezdett és szólt a barátnőjének a szép lánynak, mintha jelezte volna neki, hogy itt vagyok, úgy éreztem. Aztán volt egy másik lány a szomszéd utcában lakott és nem egyszer történt, hogy mivel sokat kellett épp a háuk előtt elsétálnom, akármerre is mentem éppen, így nem egyszer épp akkor jártam arra véletlen folytána, amikor ő kint állt vagy épp ment be a házukba, esetleg épp mentek valahová biciklivel és hát komolyan mondom, rám nézett és mosolygott, nem gúnyosan, hanem olyan aranyosan. Azóta sem tudom miért, mit jelenthetett, de ő is szép lány volt, hiszen most róluk beszélek végig. Aztán jó ideig semmi reakció szép lányok részéről, erre kb. másfél éve buszon utazom és azt veszem észre, hogy engem bámul egy csaj, folyton engem néz, de olyan szinten, hogy azóta sem tapasztaltam olyat, voltak közben más lányok is, akik szemeztek velem, ők is szépek voltak, az a fura az egészben, volt olyan is, hogy tesómmal utaztunk buszon és egy model alkatú, szép szőke csaj foylton rám nézett, leheet azt hittem, hogy tesóm a barátnőm? Mindegy, de aztán olyan is volt, hogy haverom szól, hogy néz egy csaj, aki a padon ült, ő is szép volt, gondolom már mondani sem kell. De itt jön a furcsaság, mert igazából sosem tudtam meg, hogy vajon bejötteme ezeknek a lányoknak vagy épp ellenkezőleg csak olyan rondának láttak, hogy nem bírták ki, hogy meg ne nézzenek. Mert manapság is, akik őszintén a képembe merik mondani, persze csak facebook-on merik és tudják közölni többnyire ezek a lányok, nos ők egyáltalán nem szépek, vagyis nekem nem jönnek be, nem úgy, mint azok a lányok, akikkel személyesen tapasztaltam, amiket leírtam. Furcsa ez, mert azt gondolná az ember, hogy akkor már a facebook-on is szép lányok jeleznének, mint élőben, de nem, mert komolyan mondom neten csak a nem vonzó lányok adnak jeleket, igaz ők legalább konkrétan ki is mondják, hogy helyesnek tartanak, bár vannak félénkebbek, de olyan is van, aki rögtön azzal támad le, hogy járunk-e. Most nem tudom, hogy csak a nem vonzó lányoknak jövök be, vagy arról van szó, hogy a szép lányoknak nem szokása kezdeményezni és kimondani nyíltan, ha bejön neki egy srác? Hogy van ez?

Nem akarom azt írni, hogy csúnya lányok, de ők nekem tényleg nem jönnek be és haverjaimnak sem jönnének be, olyan lányokról van szó többnyire, bár van, aki inkább átlagos, még ébben bejön kategória, de olyan lányok tuti, hogy nem kezdeményeznek neten, mint amit személyesen tapasztaltam. Igaz, lehet, hogy tévesek a jelzések és lehet ccsak azért mosolyogtak rám, mert csúnya vagyok, vagy azért bámult sokáig egy-egy lány, mert ilyen ritka rondát sem látott még, nem tudom.


2012. dec. 11. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:

milyen regényt írtál ember?:D ezt el se olvasom..

Tévedsz:D

2012. dec. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A rövid sorokat még elolvastam de a többit már nem volt erőm.

Szerintem hagyd a női nemet mivel te akkor sem vennéd észre, hogy tetszel valamelyiknek, ha 2 méteres transzparenssel hirdetné azt a feje fölött.

2012. dec. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem olvastam el, de engem egyszer egy szép lány (szerintem) letámadott. (csak csók), élveztem meg minden, de nem tartom magam fasza gyereknek
2012. dec. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is sokszor jártam így anno, én sem tudtam ezeket hova tegyem.


Most vagy tényleg bejöttél nekik.

Vagy csak ezt gondolták jóságos mosollyal: "A te arcod csak anyádnak tetszik".

2012. dec. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. A szép lányok nem szorulnak arra, hogy neten ismerkedjenek.

2. A férfiaktól várják a kezdeményezést és hozzá is vannak szokva, hogy udvarolnak nekik. Akkor miért írogatnának a neten átlagos srácoknak? Ahhoz már valami nagyon-nagy plussz kell szerintem.

3. Általában van pasijuk, ha meg nincs akkor nem a neten keresik, hanem élőben hódítanak.

4. Én se írogatnék idegen pasiknak, egyszer tettem ezt meg, de az szerelem volt első látásra még pár évvel ezelőtt a suliban....:)

5. Amúgy meg már elég szánalmasak ezek az önsajnálkozó kérdések. Ne siránkozz, hanem csinálj is valamit. Itt írogatod, hogy ki mosolygott rád és megkérdezném, hogy te ilyenkor mit csináltál? Feltételezem, hogy semmit. Akkor meg nem tudom mit vársz. Lépni nem mersz senkinél, legalábbis annál, aki neked bejön, a többi csajt, akinek meg tetszel csak kritizálod....Így jó, hogy nem fog semmi se kisülni az egészből. Ahelyett, hogy ide írogatod a kérdéseidet kicsit elgondolkodhatnál és megemberelhetnéd magadat...Ennyit tudok mondani, de szerintem igazam van és fogadd meg a tanácsom! :)

2012. dec. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én csak nem értem miért csinálják ezeket a szép lányok és miért van az, hogy neten meg a nem vonzó lányok jeleznek nekem. Nem értem most mi van? Amúgy is full ronda vagyok, nem is értem kinek is tetszhetek így, már írtam nem egy lánynak is facebook-on, hogy neked ízlésficamod van. Annyi jó pasi van és engem tart helyesnek, ki érti ezt?
2012. dec. 11. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!